Služby

Jsme tým srdcařů, který pro své “Alzí zákazníky” přináší inovativní služby s nadstandardní kvalitou plnění. 

Co máme na starosti?

Je toho více, tak představíme alespoň naše hlavní produkty.

Finanční služby

Finanční služby přinášejí zákazníkům větší pohodlí při nakupování a jistotu, že si zakoupený produkt od nás užijí déle bezstarostně, což není v dnešní době málo. Tým zastřešuje všechny naše úvěrové produkty a doplňková pojištění zboží. Hlavním úkolem týmu je pak zajistit správné fungování těchto produktů a i přicházet s inovacemi, které tyto produkty vylepší a udělají zákazníkům nákup u Alzy ještě více pohodlným.

Sestavování PC

Protože jsme oddělení Montáží PC, tak samozřejmě stavíme počítače. A ne ledajaké! Od kancelářské kalkulačky až po monstrózní designové herní dělo. Nic z toho pro nás není problém sestavit a zprovoznit. Pro naše zákazníky skládáme počítače na míru ve dvou různých službách. A zároveň nám projde rukama vše, co nese hrdou značku Alza PC.

AlzaNeo pronájem

Služba AlzaNEO pronájem je
na trhu unikátní, mění zvyklosti českých zákazníků a raketově roste. Dáváme našim zákazníkům možnost pronajmout si nejnovější notebooky, mobilní telefony, počítače apod. za naprosté minimum. Bez starostí, vysokých vstupních nákladů a s maximalizací užitku.

Realizace služeb pro naše zákazníky

Poskytujeme službu nalepení ochranných prvků na všechny modely mobilních telefonů, tabletů či chytrých hodinek a mnoho dalšího. Je potřeba nastavit mobilní telefon, tablet nebo třeba počítač od profesionálů? I to vše je naší prací. Stačí si vybrat, zda raději instalaci před dodáním, nebo vzdáleně až ve chvíli, kdy máte produkt doma.

Volná pracovní místa v oddělení: Služby

Rolí na Služby & Montáže PC je nespočet, budeme rádi, pokud mrknete na seznam volných pozic a vyberete si. A nebo se nám ozvěte, jen tak.

Z celého přehledu nabídek bychom vypíchli:


Tohle jsme my!

Všichni se sem nevejdeme, tak ti představíme alespoň některé z nás.


Petra Janovská

Director of Aftersale Services

Od roku 2019 jsem prošla zajímavou Alzí cestou. Na začátku jsem vedla tým montáží, což byla výzva sama o sobě. Postupně jsem se posunula do role produktového manažera poprodejních služeb a nyní, jako Director of Aftersale Services, se plně věnuji finančním, provozním a dopravním službám.

Pro mě je to výzva, která mě naplňuje. Baví mě vymýšlet a zkoušet nové věci, zlepšovat současné služby a jejich procesy a hledat způsoby, jak vylepšit zákaznickou spokojenost. Mým hlavním úkolem je plnit obchodní cíle s nejlepšími službami na trhu.

Do týmu hledám parťáky s pozitivním myšlením, obchodním duchem a zaměřením na zákazníka, kteří rádi přijímají nové výzvy. Společně můžeme dosáhnout výborných výsledků a posunout služby na další úroveň.

Ve svém volném čase se věnuji aktivitám pro zdravé tělo i ducha. Mám ráda běh a jízdu na kole nebo relaxuji s dobrou knížkou.


Adam Forgáč

Manager of aftersale services

V roce 2017 jsem začal na řadové pozici technika montáže. Postupně jsem prošel pozicemi servisní technik, alza individualista nebo vedoucí celého úseku AlzaPC. Nyní zastávám pozici Manager of aftersale services. Od svých techniků vyžaduji maximální profesionalitu v oboru a spolehlivost. Mám rád pohotovost a kromě své celoživotní “lásky” k počítačům nedám na svůj tým dopustit.

Michal Krejza

Graphic of Specialized Services – Senior

Má kariéra v Alze začala ke konci roku 2022 na pozici Technika Prvního Spuštění, mojí pracovní náplní byly hlavně instalace a následná fakturace/expedice hotových zakázek. Po prvním roce jsem se dokázal posunout na pozici Grafika/Tiskaře, kde má agenda spočívala ve vyřezávání fólií a samolepek pro náš provoz. Za další půlrok jsem se zvládl posunout na svoji aktuální pozici Grafika Specialisty, kde je mým úkolem realizace speciálních grafických zakázek pro ostatní oddělení, jako různé polepy na GameBoxy, plomby, značky, ukazatele a vlastně vše co lze vytisknout nebo vyřezat. Alze jsem vděčný, že mohu dělat co mě baví a za koletiv lidí, který bych jinak nepoznal.

Jan Kukla

Process specialist

Do Alzy jsem nastoupil v září roku 2020, mojí první práce na plný úvazek. Začínal jsem na pozici technika oddělení, ale po krátké chvíli jsem se stal školitelem nováčků, specialistou na online služby, seniorem a nakonec vedoucím. Aktuálně zastávám pozici “Process specialist”, kde se starám o rozvoj služeb a procesy týkající se oddělení. Na práci mě nejvíc baví můj tým, progresivní prostředí a možnost rozvoje. Mezi mé záliby patří auta a poznávání zajímavých míst nejen v ČR, ale i různě po světě.

Miroslav Šulo

Assembly Technician – Senior

Do Alzy jsem nastoupil v roce 2019 a to na pozici Montážní technik. Skladba PC patří mezi mé celoživotní koníčky, tak by se dalo říci, že se jedná o mou vysněnou práci. Máme zde možnost se v práci nejen zdokonalit, ale také se naučit zcela nové věci a dostanou se nám do ruky komponenty, takříkajíc ihned po představení. V posledním roce jsem se vypracoval na seniorního technika, kdy působím, jako support napříč celým oddělením. Ve volném čase se věnuji hraní počítačových her a to hlavně MMORPG.


Ivan Straka

Senior Product Manager

Alza mě nadchla hned od začátku svojí organičností a atmosférou pulsující energie. Přišel jsem do ní v prosinci 2023 po více jak dvaceti letech působení v bankovním a finančním sektoru, kde jsem si vyzkoušel širokou škálu rolí. V Alze mám na starosti tým finančních služeb, který pro naše zákazníky vyjednává ty nejlepší podmínky u poskytovatelů pojistných a úvěrových produktů a připravuje vlastní splátkové produkty, jako je například Alzí Třetinka. Klademe důraz na to, aby finanční produkty, které nabízíme, co nejvíce odpovídaly potřebám našich zákazníků, byly maximálně transparentní, srozumitelné a dostupné. I když rád běhám nebo si zajdu zahrát golf, opravdovou vášeň mám pro silniční motorky, pro jízdu na okruhu i normální projížďku „kolem komína“.

Petr Anděl

Financial and Aftersale Sevices Trainer

V Alze působím od začátku roku 2020, kdy jsem začínal na pozici Konzultanta prodeje. Po nějaké době jsem se kariérně posunul na svoji aktuální pozici Sales Manager pro finanční služby. Můj denní chléb je edukace našich zaměstnanců v rámci znalostí benefitů a možnosti využití námi nabízených služeb. Ve svém volném čase rád cestuji a nebo vařím.

Jan Novák

Team Leader for NEO Rental B2B Individual

V Alze mám na starost oddělení pronájmu. Hledám k sobě do týmu někoho, kdo bude mít obchodního ducha, správnou energii a nebude mu cizí ani administrativa. Ve volném čase mě baví objevování nových technologií, poslouchání hudby a tou největší vášní je pro mě sport.

Marek Horáček

Team leader for NEO Rental

Vyžívám se v nesplnitelných pracovních výzvách a rád bych do svého týmu někoho, kdo je pro objevování nového stejně zapálený jako já. Když mám chvilku pro sebe, přečtu si sci-fi knížku nebo zkoumám nové počítačové technologie. Energii na to beru ve fitku, které mi dobíjí baterky.


Proč u nás pracovat?


Realizujeme služby pro naše zákazníky,
které zjednoduší práci s novou technikou.

Zajišťujeme, aby naše produkty zůstaly
co nejdéle v perfektním stavu.

Pracujeme s nejnovějším hardwarem na trhu.
Někdy i před uvedením do prodeje!

Vymýšlíme nové koncepty PC sestav
a podílíme se na jejich konfiguraci.

Sestavujeme individuální PC sestavy na míru.

Hledáme to nejlepší řešení pro naše zákazníky.