Montáže PC & realizace Služeb

Dostanete do rukou železo, které máme často jako první na trhu.

Co máme na starosti?

Je toho více, tak představíme alespoň naše hlavní produkty.

Ochrana displeje a první spuštění

Poskytujeme službu nalepení ochranných prvků na všechny modely mobilních telefonů, tabletů či chytrých hodinek a mnoho dalšího. Je potřeba nastavit mobilní telefon, tablet nebo třeba počítač od profesionálů? I to vše je naší prací. Stačí si vybrat, zda raději instalaci před dodáním, nebo vzdáleně až ve chvíli, kdy máte produkt doma.

Dárkové balení

Abychom našim zákazníkům znásobili radost z nového produktu, a těm, kteří radost rádi dělají jiným ulehčili práci a ubrali starosti nejen v období svátků a Vánoc, ale i přes celý rok, balíme velkou část našich produktů do designových dárkových krabiček různých velikostí a barev, kde si svého favorita najde opravdu každý.

Sestavování PC

Protože jsme oddělení Montáží PC, tak samozřejmě stavíme počítače. A ne ledajaké! Od kancelářské kalkulačky až po monstrózní designové herní dělo. Nic z toho pro nás není problém sestavit a zprovoznit. Pro naše zákazníky skládáme počítače na míru ve dvou různých službách. A zároveň nám projde rukama vše, co nese hrdou značku Alza PC.

Volná pracovní místa v oddělení: Montáže

Rolí na Montážích PC je nespočet, budeme rádi, pokud mrknete na seznam volných pozic a vyberete si. A nebo se nám ozvěte, jen tak.

Z celého přehledu nabídek bychom vypíchli:

Tohle jsme my

Všichni se sem nevejdeme, tak ti představíme alespoň některé z nás.

Adam Forgáč

Manažer montáží PC

V roce 2017 jsem začal na řadové pozici technika montáže. Postupně jsem prošel pozicemi servisní technik a alza individualista. Nyní zastávám pozici Manažera montáží PC. Od svých techniků vyžaduji maximální profesionalitu v oboru a spolehlivost. Mám rád pohotovost a kromě své celoživotní “lásky” k počítačům nedám na svůj tým dopustit.

Peter Dzvoník

Grafik / Tiskař

V Alze působím od roku 2016, kdy jsem začínal jako Technik montáže PC. Postupně jsem se časem kariérně posouval přes Instalačního technika, Administrátora oddělení Prvního Spuštění, Zástupce Teamleadra až na svoji aktuální pozici Grafika/Tiskaře. Přes polepy na GameBoxy až po ochranné fólie – to vše mám na starosti. Velkoformátová tiskárna a plotter jsou pojmy, které mi nejsou cizí. Jsem rád, že mi Alza dala možnost se posunout na kreativní pozici, která mi opravdu sedne.

Dominik Šavrda

Teamleader montáží

Po několikaleté práci servisního technika Alza PC, jsem nastoupil od roku 2021 na pozici Teamleadera Montáží PC. Na svůj tým plný nadšenců a specialistů nedám dopustit. Jelikož zde všichni táhneme za jeden provaz, tak nehledáme sólové hráče, ale lidi se smyslem pro tým. Ve svém volném čase si rád odpočinu při běhu v přírodě, nad četbou dobré knížky či nad mytím nádobí. Leč se svou rozrůstající se rodinou jsem vděčný za každou minutu, kdy si můžu jen tak v klidu sednout a alespoň na chvíli v tichu zavřít oči.

Miroslav Šulo

Technik montáže

Do Alzy jsem nastoupil v roce 2019 jako montažní technik pc. Práce mě velice baví jelikož pc patří mezi mé celoživotní koníčky. Nejvíce se mi na oddělení líbí tým a na své parťáky nedám dopustit.

Proč u nás pracovat?


Realizujeme služby pro naše zákazníky,
které zjednoduší práci s novou technikou.

Zajišťujeme, aby naše produkty zůstaly
co nejdéle v perfektním stavu.

Pracujeme s nejnovějším hardwarem na trhu.
Někdy i před uvedením do prodeje!

Vymýšlíme nové koncepty PC sestav
a podílíme se na jejich konfiguraci.

Sestavujeme individuální PC sestavy na míru.

Hledáme to nejlepší řešení pro naše zákazníky.