Privátní značky

Budujeme značky pro které je středobodem vesmíru zákazník a s ním neoddělitelně spjatý uživatelský zážitek. Stavíme na kvalitě, otevřenosti, důvtipu a sociální či enviromentální odpovědnosti. Tvoříme pouze produkty, které bychom si sami koupili domů, z kterých jsme nadšení a na které jsme beze zbytku hrdí.

AlzaPower

Etalon špičkového příslušenství a vynikající kvality. Značka AlzaPower putuje po stopách naší dlouholeté tradice. Odráží se v ní naše bohaté zkušenosti, know-how a posedlost perfekcionismem. Představte si produkt, který je spojením nejmodernějších technologií, kvalitních materiálů a precizního zpracování. Produkt, který je maximálně funkční a plný našich inovativních nápadů. Nápadů, které posouvají náš business dopředu již po desetiletí. To vše navíc v čistě ekologickém balení. 

AlzaErgo

Ergonomicky promyšlené produkty pro kancelář i domácnost, ale třeba i zdravé sezení pro dospělé a děti. S AlzaErgo přinášíme moderní řešení pracovních míst, jako jsou sit-stand office, polohovatelné držáky na monitory, nebo bezkonkurenční nabídku TV držáků. Víme, že správné věci by měli být na správných místech a proto mezi našimi produkty nechybí chytré vychytávky jako jsou držáky na projektory, reproduktory, nebo třeba mikrovlnky. A jako pomyslnou třešničku na dortu můžete svou domácí kancelář vybavit i pohodlnou a spolehlivou kancelářskou židlí značky AlzaErgo.

AlzaGuard

Je vlastně takovým superhrdinou. Superhrdinou, který nasazuje život při ochraně našich každodenních společníků, jako jsou mobilní telefony, hodinky nebo tablety. O ochranu se postará široká řada ochranných skel, pouzder, krytů a folií v mnoha tvarech a barvách. Nejen díky tomu pomůže podtrhnout image a osobnost, každého svého zákazníka. Své svěřence chrání s maximálním úsilím a tak není překvapením, že využívá technologické vychytávky, nebo se učí od japonských mistrů. To je AlzaGuard, každodenní hrdina chránící 24 hodin denně.

Eternico

Lifestylové příslušenství a elektronika s výborným poměrem ceny, hodnoty a kvality. Chceme aby naše produkty byly nadčasové a dělaly radost svým fanouškům. Jsou mixem mnoha směrů a nápadů a osloví každého. Eternico moderní řemínky pro vaše chytré hodinky a fitness náramky, ale i elegantní příslušenství pro mobilní telefony a počítače.

Siguro

Siguro znamená bezstarostnost. Je to jistota, že si domů přinášíte poctivý spotřebič, který vám bude léta dobře sloužit. Je to klid, že jste si vybrali produkt, který zbytečně nezatíží životní prostředí. Je to dobrý pocit z krásného designu, který skvěle zapadne do každé moderní domácnosti. Chceme, aby lidem naše výrobky pomáhaly a ulehčovaly každodenní život v domácnosti. Siguro – k vašim službám.

Kdo za našimi značkami stojí?

Business Development Manager

Spolu s týmem produktových manažerů jsme u zrodu úspěšných privátních značek. Vyhledáváme ty nejlepší dodavatele z celého světa, vyjednáváme s nimi ty nejlepší podmínky a vyvíjíme produkty pod vlastní značkou. Našim značkám dáváme přidanou hodnotu, vizi a směr

Product Manager

Máme na starost své produktové portfolio a neustále ho rozšiřujeme o nové produkty, které sami vyvíjíme. Řídíme vznik produktu od nápadu, přes jeho výrobu, až po dojem, který zanechají u zákazníků. Spolupracujeme s týmem grafiků a s kolegy z oddělení Sales and Purchasing nebo Marketingu.

Trainee – Product Manager – Junior

V Trainee programu se nejprve hodně školíme a získáváme zkušenosti jak v týmu privátních značek, tak i v ostatních odděleních. Spolupracujeme se zkušenými kolegy a učíme se vyvíjet produkty pod vlastní značkou, dohlížet na jejich kvalitu, výrobu i marketing.

Product Visualisation Specialist

Máme rádi, když naše produkty dobře vypadají a jsme přesvědčeni, že dobrá vizualizace prodává. Víme, co zákazníkovi ukázat, jak produkt nasvítit a bez přestání si rozšiřujeme náš rohled v příbuzných oborech – ve fotografii nebo kresbě. Hledáme k sobě někoho, kdo bude mít stejný zápal, hlad po informacích a zapadne k nám do týmu. Uplatnění u nás najde talentovaný začátečník i profesionál.

Graphic Designer

Pro všechny naše privátní značky máme na starost tvorbu a design prodejních i přepravních balení produktů a to včetně těch ECO friendly. Podílíme se ale i na designu samotných produktů, jejich fotkách nebo marketingu a proto velmi úzce spolupracujeme s týmem product managerů nebo obsahové redakce.

Business Unit Assistant

Administrativně vypomáháme s chodem týmu, komunikujeme s dodavateli z různých koutů světa, listujeme nové produkty, dohlížíme na jejich výrobu a přepravu, hlídáme jejich dostupnost, vyřizujeme zákaznické dotazy a také ve spolupráci s produktovými manažery zajišťujeme perfektní prezentaci našich privátních značek na webu.

Proč se k nám přidat?


Nabízíme ti obrovskou online zkušenost, práci pro jedničku na trhu a možnost realizovat vlastní produkty s reálným dopadem na business.

Můžeš být u zrodu nových privátních značek, jejichž produkty budou používat tisíce uživatelů každý den.

Jsme skvělý tým kolegů, nadšenců a kreativců, kteří jsou profesionály ve svém oboru.

Naše kanceláře jsou někdy spíše laboratoře, protože vývoj našich produktů bereme vážně a proto tě čeká hodně různorodé práce nejen s produkty, ale i s detaily, kteří jiní nevidí.


Jan Rajdl

Business Development Manager

Dává vizi a směr našim vlastním značkám a produktům. Jeho práce se tak neobejde bez kreativity, inovací a hlavně odvahy. Miluje cestování a přírodu. Když zrovna nepřemýšlí, jak něco ještě vylepšit, rád se projede po trailu na kole.

Patrik Gloger

Privátním elektro značkám se věnuju od roku 2015, V Alze od prvopočátku stojím za privátní značkou v oblasti velkých domácích spotřebičů. Ve volném čase mě můžete najít na horách, nebo s batohem na zádech prozkoumávat nové kultury a země.

Ondřej Šimek

Business Development Manager

Ondra má za sebou skoro deset let zkušeností s privátními značkami. U nás buduje vlastní značku pro malé domácí spotřebiče a domácí potřeby. Rád cestuje, sportuje a nebo poslouchá gramofonové desky.

Ondřej Hovorka

Ondra u nás tvoří produkty pro značky AlzaPower a AlzaGuard. Nadšenec do technologií, od kterých se umí i odpojit, ideálně na hoodně dlouhém treku v horách.

Vláďa Kaňka

Business Development Manager

V současné době mám v péči značku AlzaErgo a starám se o ní jako o vlastní. Zároveň se podílím na zrodu nové značky pro hráče a hráčky. Nejraději mám horská kola a lyžování a zajímám se o ochranu přírody.