Alza pro firmy

Poskytujeme firmám to nejlepší, co Alza nabízí .
Nejvýhodnější cenové nabídky, rychlé a bezproblémové doručení a k tomu individuální přístup našeho obchodního týmu.

Data
Performance
Traffic Managers

Věděli jste, že naše oddělení tvoří už více než 30% obratu Alzy? Že ne? Nevadí, do všeho vás rádi zasvětíme, stačí se přidat k našemu týmu.

V rámci Alza pro firmy fungujeme na všech důležitých úrovních, od malých firem a živnostníků – SMB, přes ty větší hráče na trhu – B2B, až po státní správu a školství – B2G a EDU.

Operujeme v 5 evropských státech a v expanzi hodláme pokračovat. Zatím se staráme o zákazníky v CZSKHU, DE a AT. A vy můžete s námi!

Volná pracovní místa v oddělení Alza pro Firmy

Rolí v oddělení ApF je nespočet, budeme rádi, pokud mrknete na seznam volných pozic a vyberete si.
Páteří oddělení jsou role:

B2B Specialist

Má na starosti denní agendu našeho firemního portfolia a úzce spolupracuje s našimi obchodníky. Komunikuje s největšími českými a slovenskými firmami, řeší jejich obchodní nastavení v našem systému, objednávky, nadměrnou dopravu či poptávky.

B2B Key Account Manager

Je naší “tváří” pro firmy. Stará se o svěřené klienty, kterým poskytuje veškerou péči, především individuální konzultace, nabídky a také informuje klienta o všech novinkách, které je schopný zprostředkovat. Díky regionálnímu dělení obchodníků má každý z nich široké pole působnosti.

A nebo se nám ozvěte, jen tak. Když najdeme společný přesah a budeme nad tématy uvažovat stejně, pozici vždycky najdeme.

Z kompletního přehledu nabídek bychom vypíchli:

Tohle jsme my

Všichni se sem nevejdeme, tak ti představíme alespoň některé z nás.

Lukáš Glöckl

ApF Director

V roce 2017 začala má cesta v Alze. Brzy jsem se z Account managera stal manažerem a staral se o to, aby byli naši dodavatelé spokojení. Vypracoval jsem se až na ředitelskou roli, ve které zastřešuji program Alza pro Firmy.

Petr Kavan

B2B KAM Teamleader

IT a obchod mě baví už léta, ale dlouho se mi nepodařilo tyto dva světy správně propojit. Pár let v Německém korporátu mě mimo jiné naučilo i to, že potřebuji pracovat v moderním a dynamickém prostředí, které jsem konečně našel až v Alze.
Svět kolem nás neustále zrychluje a tady mu nejen stačíme ale leckdy i udáváme tempo 😊
Náš úzce sestavený tým tak neustále stojí před novými výzvami a s každou další posouváme náš business na další metu, čímž zásadně měníme vnímání B2B obchodu a spojení s IT.

Anna Kalista

B2B Specialist Teamleader

Moje cesta Alzou začala v roce 2019, nastoupila jsem jako obchodem nepolíbený Key Account manager, bavilo mě ale prozkoumávat nové, řešit strasti firemních zákazníků a postupně jsem převzala největší zákazníky z B2B portfolia. Nyní vedu tým B2B specialistů, se kterými se o tyto zákazníky staráme společně s Key Account managery . Obchod a komunikace se stali mojí vášní, hledám logická řešení a věřím, že hysterie ještě nikdy nic nevyřešila. Ráda sleduji, jak se lidé pod mým vedení rozvíjejí, vědí, kam se mají obrátit a jak jim upřímně chutná vše, co upeču.

Tomáš Zeman

B2G Teamleader

V Alze jsem začínal na call centru a o e-tailu nevěděl prakticky nic. Postupem času jsem se přesunul jako nováček na B2B a končil jako KAM pro největší B2B zákazníky. Nyní jsem leader našeho B2G teamu.

Elizabeth Kőrösová

B2B Teamleader HU

V roce 2019 jsem nastoupila do Alzy na pozici Key Account Managera a po prokázání potřebných dovedností a získaných znalostí se ze mě během krátké chvíle stal Teamleader pro maďarský firemní trh. V současnosti vedu menší tým, kde se snažím udržovat pozitivní a přátelskou atmosféru, a zároveň držet vysoké pracovní nasazení. Mám ráda, když se věci dějí hned a když je kreativitě dán prostor, a to je v Alze možné. Jak rádi říkáme ,, je to u nás jízda”, která ale stojí za to. Vyzkoušej to a zažij s námi! 😊

Absolventi Trainee programu na oddělení ApF

Kateřina Bernardová

B2B Key Account Manager Junior

Pracuji v Alza.cz od roku 2020 a začínala jsem při studiu na trainee pozici v oddělení B2G. Při nástupu mi hodně pomohl buddy, který je každému nováčkovi přidělen a pomůže se zaškolením. Navíc mám i skvělé kolegy, kteří mi neváhali kdykoliv pomoci. Není se tedy čeho bát, nikdo tě do vody nehodí.
Hned od začátku mi byla dána důvěra i poměrně velká zodpovědnost, je to velká jízda. Po dvou letech jsem přestoupila na hlavní pracovní poměr jako Key account manager a starám se o zákazníky státní správy jako města, krajské úřady, soudy, ministerstva atd.  Nadřízený mě skvěle motivuje, dává podněty i zpětnou vazbu, takže ti bude věnována pozornost i co se rozvoje týče. V Alze se nikdy nezastavíme, je pořád co dělat, takže nečekej žádné vaření kávy, ale smysluplnou zodpovědnou práci.

Proč s námi pracovat?


Na českém a slovenském trhu není společnost s větším sortimentem a kompetencí v oblasti e-commerce než je Alza.

Vědomě pracujeme na vybudování přesahu do všech možných segmentů na trhu, abychom byli schopní poskytnout komplexní nabídku produktů nejen v oblasti elektroniky, a tím zaujmout širší spektrum zákazníků. Pružně reagujeme na poptávky klientů zařazováním sortimentu, který odpovídá jejich potřebám. 

Přidejte se k nám, pojďte posílit ApF tým a buďte při budování e-commerce i v oblasti B2B.