Alza pro firmy

Poskytujeme firmám to nejlepší, co Alza nabízí .
Nejvýhodnější cenové nabídky, rychlé a bezproblémové doručení a k tomu individuální přístup našeho obchodního týmu.

Data
Performance
Traffic Managers

Věděli jste, že naše oddělení tvoří už více než 30% obratu Alzy? Že ne? Nevadí, do všeho vás rádi zasvětíme, stačí se přidat k našemu týmu.

V rámci Alza pro firmy fungujeme na všech důležitých úrovních, od malých firem a živnostníků – SMB, přes ty větší hráče na trhu – B2B, až po státní správu a školství – B2G a EDU.

Operujeme v 5 evropských státech a v expanzi hodláme pokračovat. Zatím se staráme o zákazníky v CZSKHU, DE a AT. A vy můžete s námi!

Volná pracovní místa v oddělení Alza pro Firmy

Rolí v oddělení ApF je nespočet, budeme rádi, pokud mrknete na seznam volných pozic a vyberete si.
Páteří oddělení jsou role:

B2B Specialist

Má na starosti denní agendu našeho firemního portfolia a úzce spolupracuje s našimi obchodníky. Komunikuje s největšími českými a slovenskými firmami, řeší jejich obchodní nastavení v našem systému, objednávky, nadměrnou dopravu či poptávky.

B2B Key Account Manager

Je naší „tváří“ pro firmy. Stará se o svěřené klienty, kterým poskytuje veškerou péči, především individuální konzultace, nabídky a také informuje klienta o všech novinkách, které je schopný zprostředkovat. Díky regionálnímu dělení obchodníků má každý z nich široké pole působnosti.

A nebo se nám ozvěte, jen tak. Když najdeme společný přesah a budeme nad tématy uvažovat stejně, pozici vždycky najdeme.

Z kompletního přehledu nabídek bychom vypíchli:

Tohle jsme my

Všichni se sem nevejdeme, tak ti představíme alespoň některé z nás.

Lukáš Glöckl

ApF Director

V roce 2017 začala má cesta v Alze. Brzy jsem se z Account managera stal manažerem a staral se o to, aby byli naši dodavatelé spokojení. Vypracoval jsem se až na ředitelskou roli, ve které zastřešuji program Alza pro Firmy.

František Nadymáček

ApF Division Director

Po několika letech ve státní správě, kde jsem řídil několik strategických projektů, menší či větší týmy a organizace, a nemálo lítal po světě, jsem později získával zkušenosti v advokacii, consultingu nebo výrobních firmách, až jsem konečně našel své štěstí v Alze.
Za rok jsem z ní, spolu se svým týmem, udělal největšího e-commerce dodavatele do veřejného sektoru. Poslední roky mám na starosti expanzi Alzy do firemního segmentu v EU a rozvoj českého B2B. Jeden úspěch za druhým.
Přidáš se, ať to nikdy neskončí? 😊

Petr Kavan

B2B KAM Teamleader

IT a obchod mě baví už léta, ale dlouho se mi nepodařilo tyto dva světy správně propojit. Pár let v Německém korporátu mě mimo jiné naučilo i to, že potřebuji pracovat v moderním a dynamickém prostředí, které jsem konečně našel až v Alze.
Svět kolem nás neustále zrychluje a tady mu nejen stačíme ale leckdy i udáváme tempo 😊
Náš úzce sestavený tým tak neustále stojí před novými výzvami a s každou další posouváme náš business na další metu, čímž zásadně měníme vnímání B2B obchodu a spojení s IT.

Anna Kalista

B2B Specialist Teamleader

Moje cesta Alzou začala v roce 2019, nastoupila jsem jako obchodem nepolíbený Key Account manager, bavilo mě ale prozkoumávat nové, řešit strasti firemních zákazníků a postupně jsem převzala největší zákazníky z B2B portfolia. Nyní vedu tým B2B specialistů, se kterými se o tyto zákazníky staráme společně s Key Account managery . Obchod a komunikace se stali mojí vášní, hledám logická řešení a věřím, že hysterie ještě nikdy nic nevyřešila. Ráda sleduji, jak se lidé pod mým vedení rozvíjejí, vědí, kam se mají obrátit a jak jim upřímně chutná vše, co upeču.

Tomáš Zeman

B2G Teamleader

V Alze jsem začínal na call centru a o e-tailu nevěděl prakticky nic. Postupem času jsem se přesunul jako nováček na B2B a končil jako KAM pro největší B2B zákazníky. Nyní jsem leader našeho B2G teamu.

Elizabeth Kőrösová

B2B Teamleader HU

V roce 2019 jsem nastoupila do Alzy na pozici Key Account Managera a po prokázání potřebných dovedností a získaných znalostí se ze mě během krátké chvíle stal Teamleader pro maďarský firemní trh. V současnosti vedu menší tým, kde se snažím udržovat pozitivní a přátelskou atmosféru, a zároveň držet vysoké pracovní nasazení. Mám ráda, když se věci dějí hned a když je kreativitě dán prostor, a to je v Alze možné. Jak rádi říkáme ,, je to u nás jízda“, která ale stojí za to. Vyzkoušej to a zažij s námi! 😊

Absolventi Trainee programu na oddělení ApF

Kateřina Bernardová

B2B Key Account Manager Junior

Pracuji v Alza.cz od roku 2020 a začínala jsem při studiu na trainee pozici v oddělení B2G. Při nástupu mi hodně pomohl buddy, který je každému nováčkovi přidělen a pomůže se zaškolením. Navíc mám i skvělé kolegy, kteří mi neváhali kdykoliv pomoci. Není se tedy čeho bát, nikdo tě do vody nehodí.
Hned od začátku mi byla dána důvěra i poměrně velká zodpovědnost, je to velká jízda. Po dvou letech jsem přestoupila na hlavní pracovní poměr jako Key account manager a starám se o zákazníky státní správy jako města, krajské úřady, soudy, ministerstva atd.  Nadřízený mě skvěle motivuje, dává podněty i zpětnou vazbu, takže ti bude věnována pozornost i co se rozvoje týče. V Alze se nikdy nezastavíme, je pořád co dělat, takže nečekej žádné vaření kávy, ale smysluplnou zodpovědnou práci.

Proč s námi pracovat?


Na českém a slovenském trhu není společnost s větším sortimentem a kompetencí v oblasti e-commerce než je Alza.

Vědomě pracujeme na vybudování přesahu do všech možných segmentů na trhu, abychom byli schopní poskytnout komplexní nabídku produktů nejen v oblasti elektroniky, a tím zaujmout širší spektrum zákazníků. Pružně reagujeme na poptávky klientů zařazováním sortimentu, který odpovídá jejich potřebám. 

Přidejte se k nám, pojďte posílit ApF tým a buďte při budování e-commerce i v oblasti B2B.