Alza pro firmy

Poskytujeme firmám to nejlepší, co Alza nabízí .
Nejvýhodnější cenové nabídky, rychlé a bezproblémové doručení a k tomu individuální přístup našeho obchodního týmu.

Alza pro Firmy – ApF

Data
Performance
Traffic Managers

Věděli jste, že naše oddělení tvoří už více než 30% obratu Alzy? Že ne? Nevadí, do všeho vás rádi zasvětíme, stačí se přidat k našemu týmu.

V rámci Alza pro firmy fungujeme na všech důležitých úrovních, od malých firem a živnostníků – SMB, přes ty větší hráče na trhu – B2B, až po státní správu a školství – B2G a EDU.

Operujeme v 5 evropských státech a v expanzi hodláme pokračovat. Zatím se staráme o zákazníky v CZSKHU, DE a AT. A vy můžete s námi!

Volná pracovní místa v oddělení Alza pro Firmy

Rolí v oddělení ApF je nespočet, budeme rádi, pokud mrknete na seznam volných pozic a vyberete si.
Na našem oddělení můžete, mimo jiné, potkat pozici:

B2B Specialist

Je pravou rukou našich obchodníků a mnohdy komunikuje přímo se zákazníky, aby vyřešil jejich potřeby – (vy)řešení poptávek, administrativu zakázky, a podobně.

B2B Key Account Manager

Stará se o svěřené klienty, kterým poskytuje veškerou péči, především  individuální konzultace a nabídky. Informuje klienta o všech inovacích a zlepšeních, které je schopný zprostředkovat.

B2B Division Manager/Director

Vede tým Key account managerů, Account managerů a Business specialistů pro vybraný zákaznický segment. V Alza rozlišujeme segment B2B – velké a střední firmy a segment B2G – statní správa a organizace

A nebo se nám ozvěte, jen tak. Když najdeme společný přesah a budeme nad tématy uvažovat stejně, pozici vždycky najdeme.

Z kompletního přehledu nabídek bychom vypíchli:

Tohle jsme my

Všichni se sem nevejdeme, tak ti představíme alespoň některé z nás.

Lukáš Glöckl

Vendor Marketing & ApF Director

V roce 2017 začala má cesta v Alze. Brzy jsem se z Account managera stal manažerem, kde se svým týmem děláme vše pro to, aby naši dodavatelé byli spokojeni. Mimo jiné mám na starosti vedení segmentu Wearables a marketingovou spolupráci se třetími stranami.

František Nadymáček

EU B2B/B2G Manager

Po několika letech ve státní správě, kde jsem řídil několik strategických projektů, menší či větší týmy a organizace, a nemálo lítal po světě, jsem později získával zkušenosti v advokacii, consultingu nebo výrobních firmách, až jsem konečně našel své štěstí v Alze.
Za rok jsem z ní, spolu se svým týmem, udělal největšího e-commerce dodavatele do veřejného sektoru. Poslední roky mám na starosti expanzi Alzy do firemního segmentu v EU a rozvoj českého B2B. Jeden úspěch za druhým.
Přidáš se, ať to nikdy neskončí? 😊

Petr Kavan

B2B Aquisition Team Manager

IT a obchod mě baví už léta, ale dlouho se mi nepodařilo tyto dva světy správně propojit. Pár let v Německém korporátu mě mimo jiné naučilo i to, že potřebuji pracovat v moderním a dynamickém prostředí, které jsem konečně našel až v Alze.
Svět kolem nás neustále zrychluje a tady mu nejen stačíme ale leckdy i udáváme tempo 😊
Náš úzce sestavený tým tak neustále stojí před novými výzvami a s každou další posouváme náš business na další metu, čímž zásadně měníme vnímání B2B obchodu a spojení s IT.

Absolventi Trainee programu na oddělení B2B

Klaudia Jakubičková

B2G Key Account Manager Junior

Ahoj, musím povedať, že aj výberové konanie bolo v Alze veľká jazda. Hlásila som sa na úplné iné oddelenie s tým, že tam mi nemohli ponúknuť treinee program, tak následne som sa dostala na oddelenie B2G. Nehovorím to s hrdosťou, ale B2G nebol výber číslo jedna pre mňa. B2G oddelenie štátnej sféry, netušila som, čo si pod týmto pojmom predstaviť. Už je to rok aj pól, čo som súčasť oddelenia B2G. Musím povedať bola to jazda a stále je. Neľutujem ani na jednu sekundu, že moj pohovor dopadol tak ako dopadol. Štátna sféra je veľmi rozmanitá. Rok som pracovala na treinee programe v tíme EDU, ktorý som si úspešne obhájila a presunula sa na HPP pozíciu v tomto tíme. Treinee program bol super v tom, že presun na HPP bol veľmi jednoduchší. Náplň práce sa zmení, ale nie o toľko ak by si hneď nastúpil na HPP pozíciu. Naší zákazníci stále napredujú, rastú a Alza sa snažíme rásť spolu s nimi. To je to, čo ma na svojej práci baví najviac. Nebudem klamať, práca v Alze nie je o 8 hodinách a máš všetko porobené, musíš makať. No na druhej strane, práca, ktorú budeš robiť ti bude dávať zmysel. V oddelení EDU sa snažíme edukovať školy, učiteľov a profesorov. Technologické vzdelanie je naša budúcnosť a budúcnosť by nám nemala byť ľahostajná.

Kateřina Bernardová

B2G Key Account Manager Junior

Pracuji v Alza.cz od roku 2020 a začínala jsem při studiu na trainee pozici v oddělení B2G. Při nástupu mi hodně pomohl buddy, který je každému nováčkovi přidělen a pomůže se zaškolením. Navíc mám i skvělé kolegy, kteří mi neváhali kdykoliv pomoci. Není se tedy čeho bát, nikdo tě do vody nehodí.
Hned od začátku mi byla dána důvěra i poměrně velká zodpovědnost, je to velká jízda. Po dvou letech jsem přestoupila na hlavní pracovní poměr jako Key account manager a starám se o zákazníky státní správy jako města, krajské úřady, soudy, ministerstva atd.  Nadřízený mě skvěle motivuje, dává podněty i zpětnou vazbu, takže ti bude věnována pozornost i co se rozvoje týče. V Alze se nikdy nezastavíme, je pořád co dělat, takže nečekej žádné vaření kávy, ale smysluplnou zodpovědnou práci.

Proč s námi pracovat?


Na českém a slovenském trhu není společnost s větším sortimentem a kompetencí v oblasti e-commerce než je Alza.

Vědomě pracujeme na vybudování přesahu do všech možných segmentů na trhu, abychom byli schopní poskytnout komplexní nabídku produktů nejen v oblasti elektroniky, a tím zaujmout širší spektrum zákazníků. Pružně reagujeme na poptávky klientů zařazováním sortimentu, který odpovídá jejich potřebám. 

Přidejte se k nám, pojďte posílit B2B tým a buďte při budování e-commerce i v oblasti B2B.

A pokud stále váháte, můžete si přečíst, jaký pohled má na práci v Alze, potažmo ApF oddělení,
náš kolega Nicolas Boev.