Expanze

Alze neustále tvoříme nejlepší půdu pod nohama.


EXPANZE

Alza roste rychleji než kouzelné fazole. A oddělení Expanze dohlíží na to, aby růstu nic nebránilo a současně nám nic nepřerostlo přes hlavu. Na starosti má vyhledávání nových prostor pro prodejny a AlzaBoxy, přípravu dalších poboček, rekonstrukce stávajících poboček nebo jejich stěhování.


FACILITY

Facility oddělení je tu od toho, aby zaměstnanci nemuseli nic řešit a mohli se plně věnovat práci a rozvíjení svých nápadů v příjemném prostředí. Dohlíží totiž na to, aby všechno správně fungovalo. A když na to přijde, rychle opraví cokoliv od židle až po vysoce sofistikovaný logistický systém.


SHOWROOM
MANAGEMENT

Líbí se vám v našich showroomech a prodejnách? Aby tomu tak bylo, to je starostí našeho oddělení Showroom managementu. Ten totiž prodejny nejen připravuje od prvního návrhu až po jejich otevření s vystavenými produkty, ale navíc neustále zajišťuje jejich modernizaci.


ALZABOXY

Slyšeli jste již o AlzaBoxech? Nepochybujeme, že ano! A máte s nimi už nějakou zkušenost? Pokud jo, tak doufáme, že jedině dobrou, protože od toho je tady tým administrátorů AB, který se primárně stará o hladký provoz AlzaBoxů napříč Českem, Slovenskem a Maďarskem.


KDO JSME

Je nás přes 200, tak představíme alespoň některé z nás…

Peter Šupák

Expansion Director

V Alza.cz jsem od roku 2013, kde jsem začal pokládat základy dnešního oddělení Real Estate Development a měl jsem tu čest byt u základního kamene projektu AlzaBox v roce 2014. Dnes pracuji na pozice ředitele Expanze, Facility a Showroom managmentu.

Chceme být vidět, musíme být všude. Poznejte expanzi jak ji neznáte – komplexně. Spolu tvoříme nové nákupní prostředí, spolu jsme součástí naší velké revoluce v nakupování.

Vyhledávejte, analyzujte a hlavně realizujte nové možnosti růstu spolu s námi – Dělejte to jinak! Dělejte to s radostí!

Tomáš Moudřík

Head of Alzabox Operations

Alza mi proudí v žilách od roku 2012, kdy jsem odstartoval svou cestu napříč odděleními. Postupně jsem prošel pozicemi obchodníka, reklamačního technika, až jsem se vypracoval na pozici projektového specialisty. V roce 2014 jsem se podílel na prvních instalacích AlzaBoxů, které jsme společně s kolegy uvedli do provozu. Hned jsem věděl, že se jedná o lásku na první pohled, která trvá dodnes. Na současné pozici mám na starosti celý provozní tým, který se stará o kompletní ekosystém AlzaBoxů. Primárním zaměřením jsou naši zákazníci a instalace nových AlzaBoxů v CZ, SK a HU. Zároveň v týmu máme na starost i technologický vývoj našich boxů, aby byly každým dnem blíže našim zákazníkům. Baterky ve volném čase primárně dobíjím formou sportu nebo cestováním.

Marek Wygrys

Head of Facility Logistics

Společně s mým mezinárodním týmem zajišťujeme stavbu a plynulý provoz technologií v našich logistických centrech a podílíme se tak na expanzi Alzy prostřednictvím budování nových skladů. Mám rád výzvy, pozitivní přístup a neotřelé nápady, které rád a často uvádím do praxe. Ve svém volném čase rád posouvám svoje limity na kole obklopen lidmi, které mám rád.

Csaba Takács

Operations Manager Hungary

Jsem služebně nejdéle pracující v rámci Alza.hu. Od roku 2017 jsem byl při všech velkých projektech Alzy v Maďarsku – příprava Showroomu v Budapešti, stavba skladu v Szigetszentmiklósi nebo otevírání nových poboček. A samozřejmě moji srdcovkou jsou Alzaboxy, ať už jde o vyhledávání prostorů, jejich instalace, doprava produktů do nich nebo údržba. Věnuji se hlavně operativě, ale pomáhám také při plánování dalších aktivit Alzy v Maďarsku. Svůj volný čas se snažím trávit v přírodě.

Michal Fiala

Head of Showroom Management

Pracuji v Alze od roku 2009, kde jsem započal svou cestu na pozici v podpoře prodeje. Během let jsem se postupně vypracoval přes široké spektrum rolí – od prodejce a teamleadera, manažera pokladen, přes specialistu na showroom až po manažera oblasti showroomů. Nyní zastávám pozici Head of Showroom Management, kde se soustředím na řízení celého týmu zodpovědného za vizuální a obchodní stránku našich prodejen. Naše práce zahrnuje strategické rozmístění produktů, expozic, vyjednávání s dodavateli a finální realizaci prodejních prostor s důrazem na jejich rentabilitu. Alza je pro mě jako druhá rodina, kde jsem strávil většinu své profesní kariéry a kde se cítím jako doma. Když nejsem v práci, věnuji se své rodině a dvojčatům, kteří mi dodávají energii a jsou pro mě neustálým zdrojem radosti a inspirace.

Vít Novák

Workspace Manager

Do Alzy jsem naskočil na začátku roku 2017 do nově vznikajícího týmu Showroom Managementu. Součástí mé práce tehdy bylo vyjednávání obchodních podmínek s partnery, tvorba tematických zón a především otevírání nových poboček a showroomů. Mimo jiné jsme s týmem vybudovali například naši maďarskou centrálu. Po 6 letech jsem se rozhodl změnit náplň práce a aktuálně na pozici Workspace Managera zastřešuji záležitosti a provoz našich kanceláří, a to včetně recepce a kavárny. Mým hlavním cílem je zlepšování pracovních podmínek v Alze. Mimo to se podílím také na dalších zajímavých projektech v rámci oddělení Expanze. Volný čas nejraději trávím s přáteli u dobrého jídla a pití, sportem, přírodou a cestováním

Tomáš Vrána

Expansion Project Manager

Od mého nástupu do Alzy v roce 2018 jsem si prošel všemi procesy a dílčími postupy spojenými jak s expanzí, tak s postupy celého fungování firmy. Od prvního dne v Alze mě na mé pozici naplňuje možnost aplikace inovací, různorodost práce a zejména to, že každý den není stejný.  Dnes na své pozici projektově řídím expanzi v rámci pobočkové sítě, kde se rozšiřováním sítě odběrných míst přibližujeme našim zákazníkům. Energii mimo práci načerpávám při cestování, sportu anebo u dobrého filmu.

Renata Kubizňáková

Manager of Real Estate & Expansion

V Alze pracuji od srpna 2020. Mám ráda, jak se v Alze neustále všechno vyvíjí a reaguje na situaci kolem nás, vše se směřuje k ještě lepšímu zážitku našich zákazníků. S tím souvisí i AlzaBoxy, které jsou čím dál oblíbenější a umisťují se na všech důležitých místech. Už nyní máme přes 2.500 AlzaBoxů v České republice, Slovensku a Maďarsku. V Alze mám na starosti vedení týmu Real Estate, který zajišťuje právě nové nájemní smlouvy na AlzaBoxy, a zároveň řešíme leasing logistických center Alzy. Nových AlzaBoxů chceme i letos velké množství, takže stále rozšiřujeme i tým obchodníků.


Jaká místa jsou u nás aktuálně otevřena?

Rolí na Expanzi je nespočet, budeme rádi, pokud mrknete na seznam volných pozic a vyberete si. A nebo se nám ozvěte, jen tak.

Z celého přehledu nabídek bychom vypíchli: