Expanze

Alze neustále tvoříme nejlepší půdu pod nohama.


EXPANZE

Alza roste rychleji než kouzelné fazole. A oddělení Expanze dohlíží na to, aby růstu nic nebránilo a současně nám nic nepřerostlo přes hlavu. Na starosti má vyhledávání nových prostor pro prodejny a AlzaBoxy, přípravu dalších poboček, rekonstrukce stávajících poboček nebo jejich stěhování.


FACILITY

Facility oddělení je tu od toho, aby zaměstnanci nemuseli nic řešit a mohli se plně věnovat práci a rozvíjení svých nápadů v příjemném prostředí. Dohlíží totiž na to, aby všechno správně fungovalo. A když na to přijde, rychle opraví cokoliv od židle až po vysoce sofistikovaný logistický systém.


SHOWROOM MANAGEMENT

Líbí se vám v našich showroomech a prodejnách? Aby tomu tak bylo, to je starostí našeho oddělení Showroom managementu. Ten totiž prodejny nejen připravuje od prvního návrhu až po jejich otevření s vystavenými produkty, ale navíc neustále zajišťuje jejich modernizaci.


ALZABOXY

Slyšeli jste již o AlzaBoxech? Nepochybujeme, že ano! A máte s nimi už nějakou zkušenost? Pokud jo, tak doufáme, že jedině dobrou, protože od toho je tady tým administrátorů AB, který se primárně stará o hladký provoz AlzaBoxů napříč Českem, Slovenskem a Maďarskem.

Je nás hodně, tak představíme alespoň některé z nás

Honza je v Alze podepsán pod většinou těch nejúspěšnějších projektů. Je to dáno primárně jeho posedlostí prostředím, v kterém chce pracovat a žít. Je zásadním stavebním kamenem firemní kultury, kterou tu pomáhá budovat už od roku 2004.

Začínal jako VIP obchodník a vyzkoušel pozice vedoucí backoffice či vedoucí obchodu. Postupně se dostal k nové výzvě vybudovat první pobočku Alzy a následně vybudoval síť prodejen v ČR a vedl expanzi do SR, HU i AT. Mimo jiné má pod sebou celé oddělení facilty a showroom management.

Honza aktuálně vede tým přes 200 zaměstnanců napříč čtyřmi zeměmi. Má na starosti fyzickou expanzi do zahraničí. Jeho aktuálně největším projektem je vybudování sítě AlzaBoxů, na jejímž zrodu se přímo podílel.

Největším Honzovým osobním odkazem jsou kanceláře v sídle firmy v Jankovcově 53.

V mimopracovním životě uplatňuje získané zkušenosti na vlastních nemovitostech, kde rád pracuje fyzicky a společně s jeho dětmi, přírodou a sportem jsou to jeho nejzásadnější tepny životní energie.

Peter zastřešuje oddělení expanze.

Inovativní expanzní projekty společnosti, fyzické vstupy do nových lokalit a státu, expanze a optimalizace prodejní a výdejní sítě.

Chceme být vidět, musíme být všude. Poznejte expanzi jak ji neznáte – komplexně. Spolu tvoříme nové nákupní prostředí, spolu jsme součástí naší velké revoluce v nakupování.

Vyhledávejte, analyzujte a hlavně realizujte nové možnosti růstu spolu s námi – Dělejte to jinak! Dělejte to s radostí!

Jakub má na starosti Business Development projektu AlzaBox, co obnáší nákup všech komponentů AlzaBoxu od dvířek každé schránky až po stabilizační kotvy pro montáž kompletního AlzaBoxu. Zároveň zodpovídá za vytváření a rozvoj spolupráce s dopravci a e-shopy v ČR a SR, kteří mají zájem o využití AlzaBoxů pro svoje zásilky.

AlzaBoxy mají potenciál změnit způsob doručování zásilek celého e-commerce trhu. Tato přelomová technologie umožňuje koncovým uživatelům jednoduché a komfortní vyzvednutí zásilky, dopravcům rychlé, levné a ekologické doručení zásilek a e-shopům unikátní nabídku svým zákazníkům.

Tomáš je s Alzou spojený od roku 2012, kdy zde začínal na juniorské pozici v prodejní síti. Jak sám říká, měl tu čest uvést v život velké téma poslední doby a to segment Elektromobility. Byl také u zrodu projektu AlzaBoxů, který se stal velmi rychle jeho vášní a na jejich zdokonalení pracuje dodnes. Aktuálně má na starosti agendu napříč třemi zeměmi a společně se svým týmem, respektive skvělou partou, stojí za všemi AlzaBoxy na zemi i mimo ní. 😊 AlzaBoxy se snaží neustále nejen vylepšovat, ale také umisťovat všude tam, kde si to naši zákazníci přejí. Velmi rád hledá cestu nejefektivnějšího řešení, nikoliv důvody proč něco nejde. Tomáš je sportovec tělem i duší a sport je také nedílnou součástí jeho života. Aktivně se věnuje fotbalu, našel zálibu v surfingu a je velkým fanouškem bojových sportů.

Vojta naskočil do Alzy v roce 2017 jako Showroom manažer. Tým který má na starosti se za 5let ztrojnásobil a původní agenda se rozšířila o další oblasti. Vojta nyní jako Head of Showroom management odpovídá kromě toho, jak vypadají naše showroomy i za firemní prostředí – workspace a také za interní provozy AlzaCafé.

Společně se svým týmem má na starosti vizuální stránku prodejních prostorů. Každý stůl, každý stojan s telefonem navrhují a ladí jeho design k dokonalosti.

Připravují koncepty budoucích prodejen a showroomů ve všech zemích, kam alza expanduje.


Jaká místa jsou u nás aktuálně otevřena?

Rolí na Expanzi je nespočet, budeme rádi, pokud mrknete na seznam volných pozic a vyberete si. A nebo se nám ozvěte, jen tak.

Z celého přehledu nabídek bychom vypíchli: