Doprava

Rychle, levně, přesně na hodinu.

Doprava – AlzaExpres

Dopravy

Do AlzaBoxu, na výdejní místo, do domu i kanceláře. Dohlížíme na to, aby zákazník s dopravou dostal tu nejlepší službu. Od Aše, přes Tatry, až po Garbolc. Řídíme síť externích dopravců, hlídáme kvalitu doručení, vyjednáváme podmínky. Podílíme se na distribuci mezi našimi sklady, pobočkami a rostoucí sítí AlzaBoxů.

Dopravy EU

Rozvíjíme síť externích dopravců a plníme velká očekávání našich západoevropských zákazníků. Záleží nám na kvalitě doručení a rychlosti. Hledáme další možnosti, jak být u zákazníka co nejdříve. Zodpovídáme za implementaci nových dopravců a integrujeme síť výdejních míst do našich dopravních služeb.

AlzaExpres

Rychle, přesně, levně. To je naše druhé jméno. Jsme vlastní doprava Alza cz, vlajková loď doprav a to již v několika zemích. Podporujeme alzí logistickou páteř, hledáme nové synergie a naplňujeme tak naši vizi doručení teleportem.

Controlling

Kalkulačka je proti nám kuličkové počítadlo. Podporujeme celý robustní koncept alzích doprav. Pomáháme při plánování cílů a rozpočtů. Kontrolujeme finanční bilance. Dodáváme data a podklady pro ta nejlepší rozhodnutí, z minulosti se učíme, na budoucnost se orientujeme.

Oddělení administrace škod (APEX)

Občas se něco nepodaří a k zákazníkovi se dostanete poničený produkt. Naší rolí je, abychom situaci vyřešili s dopravcem a logistikou. A nejen to. Spolupracujeme s oddělením reklamací a necháváme produkty opravovat, abychom jim dali druhou šanci prostřednictvím bazarových prodejů.

Oddělení multimodálních přeprav

Po moři i oceánu, letadlem, železnicí i po silnici. Cokoliv potřebujeme dovézt z jiného kontinentu, naložíme, dovezeme, vyclíme, vyložíme. Staráme se o mezikontinentální logistiku tak, abychom tady vše měli včas, nepoškozené a za těch nejvýhodnějších podmínek.

Z kompletního přehledu nabídek bychom vypíchli: