IT

Mobilní aplikace, webové stránky, interní IT systémy, Payboxy, Alzaboxy, vyvolávací systém na showroomu nebo Android aplikace pro řidiče AlzaExpres – to všechno je z naší dílny! 

Jak jsme na IT zorganizovaní?

IT oddělení je rozděleno do několika jednotek:

  • IT Delivery – zajišťuje architekturu, infrastrukturu, bezpečnost a provoz našich systémů, spolu s dalšími nástroji, a to pro celou firmu.
  • Business Delivery – určuje strategii IT rozvoje jak obchodních tak provozních částí firmy.
  • Produktový vývoj – řídí produktový vývoj (od mobilních aplikací, webových stránek až po interní ERP systém).

Pracovní prostředí

Spokojenost, komfortní prostředí a práce ve flow. To jsou věci, na kterým nám záleží a chceme pro naše teamy udržovat kulturu a prostředí, kde se mohou plně soustředit na práci. Hromada lidí si (i díky COVIDu) zvykla pracovat převážně z domova a není s tím problém, naopak, doma se lépe dostává do flow, v kancelářích se zase lépe debatuje u tabule.

Rádi pracujeme i v otevřené části kanceláře, kde je hodně zeleně.
Můžeš pracovat ze zasedaček ve stylu zenové oázy, horské chaty nebo třeba rovnou ve starém náklaďáku Saviem.

Na koho se v týmu můžete těšit? 

Martin Říha

Týmový vedoucí webového vývoje

Mám více než 15let zkušeností s vývojem webových aplikací a v Alze mám na starost It oddělení v Ostravě, které nyní čítá cca 15 lidí. Rád rozvíjím sebe i své týmy a nevynechám příležitost si zasportovat.

Michal Kozák

ERP Developer Teamleader

Začínal jsem jako programátor a vyzkoušel si hodně jazyků a technologií. Do Alzy jsem nastoupil do pozice team leadera nově vznikající platformy. Vybudoval jsem nový, báječný tým a společně stavíme budoucnost Alzy. Zastávám myšlenku týmové přístupu. Všichni (i já) jsme na stejné lodi, sdílíme společně úspěchy i pády. Já tým netlačím, ale umožňuji mu pracovat a rozhodovat se, abychom dosáhli potřebných cílů. Velmi rád čtu – sci-fi i fantasy, rád si zahraji deskovky a ve zbylém volném času zkoumám nové technologie

Jan Minařík

Lead Quality Assurance Engineer

Alza mi dala šanci vrátit se do IT, což bylo nejlepší rozhodnutí mého života. Jsem
tu 5 let, během kterých jsem se vypracoval na TeamLeadera QA a měl možnost
poznat různorodou práci a skvělé lidi.

Proč si myslíme, že je práce v IT oddělení super?

Váš hlas je slyšet. IT odborníci jsou poradním hlasem při realizaci nových projektů.

Naše práce je vidět. Návštěvnost webu roste každým rokem, s plody naší práce se zákazníci potkají při čtení e-mailů či přebírání zásilky.

Práci si vymýšlíme sami. Hrajeme si s čísly, analyzujeme a navrhujeme optimalizace procesů či inovace na webu.

Je pořád co dělat. Nudu u nás nezažijete. Nápadů na zlepšení máme tuny.

Přidejte se k nám

Koho k sobě hledáme?

Týmové hráče, kteří chtějí pracovat na velkém tématu. Na webu, který využívají miliony lidí denně. Na ERP systému, který zpracovává stovky tisíc zakázek denně.

Rolí v IT je nespočet, budeme rádi, pokud mrknete na seznam volných pozic a vyberete si. A nebo se nám ozvěte, jen tak. Když najdeme společný přesah a budeme nad tématy uvažovat stejně, pozici vždycky najdeme. Práce je u nás dost 🙂