alzaBoxy

Nepochybujeme, že AlzaBoxy znáte, určitě jste o nich slyšeli a dozajista je i využili. Co ale možná netušíte je to, jak velký tým nadšenců za nimi stojí. V tuto chvíli největší otevřená síť výdejních boxů ve střední Evropě, do které si zákazníci mohou nechat doručit zboží téměř ze všech e-shopů v Čechách, na Slovensku a v Maďarsku.

Naše tempo je vražedné a my ho rozhodně nemáme v plánu měnit. Naopak si moc dobře uvědomujeme velikost potenciálu AlzaBoxů. Proto nezahálíme a usilovně pracujeme na inovaci a expanzi celé sítě.

Tým AlzaBoxů se skládá z několika navzájem propojených oddělení/týmů, které se starají abychom zajistili plynulý provoz a nepřetržitě plynulý chod pro zákazníka, který pro nás je vždy na prvním místě.

Kdo jsme a jak jsme rozděleni:


Jakub Krejčíř

Místopředseda představenstva a ředitel pro Alzaboxy

Jsem srdcem finančák. Do Alzy jsem nastoupil po zkušenostech z finančního plánování americké televizní společnosti a auditorské firmy tzv. velké čtyřky na pozici Vedoucího Controllingu. Krátce po svém nástupu jsem vybudoval oddělení Procurementu, zajišťující nákup služeb a investic v ročním objemu několika miliard. Po dvou a půl letech jsem dostal celé oddělení Financí na starost jako Finanční ředitel. Baví mě čísla a ač se nepovažuji za úplného introverta, bez čísel se v jakékoliv pracovní diskuzi neobejdu. Za klíčový považuji koncept složeného úročení a jeho efekt při pravidelném zlepšování. Na Alze mám rád rychlost a řešení složitých problémů jednoduchým způsobem. To je pro Alzu a hromadu chytrých a schopných lidi v ní naprosto unikátní vlastnost. Rád se prací bavím a v Alze jsem nikdy nezažil pocit, že bych se nudil. Od srpna 2022 jsem místopředsedou představenstva a zároveň ředitelem Alzaboxů.


Tohle jsme my👽

Jakub Jurga

Head of Business Developlment for Alzaboxes

Jakub má na starosti Business Development projektu AlzaBox, co obnáší nákup všech komponentů AlzaBoxu od dvířek každé schránky až po stabilizační kotvy pro montáž kompletního AlzaBoxu. Zároveň zodpovídá za vytváření a rozvoj spolupráce s dopravci a e-shopy v ČR a SR, kteří mají zájem o využití AlzaBoxů pro svoje zásilky.

Pavel Kuchta

Head of Product

Pavel dává vizi a směr Alzaboxům.
Od konce roku 2021 se podílí na budování naši otevřené platformy pro všechny dopravce. Jeho práce se neobejde bez kreativity, inovací a hlavně odvahy.

Když zrovna nepřemýšlí, jak něco vylepšit, tak někde lítá na boardu nebo staví lego star wars s dcerou.

Petr Flégl

Head of Technology

Petr se po zkušenostech v médiích a farma průmyslu přidal k Alzě, kde je teď na pozici Head of technology. “Na Alze a teamu Alza Boxů oceňuji hlavně rychlost. Je skvělé sledovat, jak rychle náš team dokážeme věci měnit a dostávat je mezi lidi. Dopad naší práce vidím v podstatě každý dnem a na každém kroku.

Když nepracuji, trávím čas se svou rodinou, přáteli a sportem. Z pohledu koníčků jsem v podstatě taková průměrná česká miss:)

Tomáš Moudřík

Head of Operations

Tomášovi proudí Alza v žilách od roku 2012, kdy odstartoval svou cestu napříč odděleními. Postupně prošel pozicemi obchodníka, reklamačního technika, až se vypracoval na pozici projektového specialisty. V roce 2014 se podílel na prvních instalacích alzaBoxů, které spolu s kolegy uvedli do provozu. Hned věděl, že se jedná o lásku na první pohled, která trvá dodnes. Na současné pozici má Tomáš na starosti celý provozní tým, který se stará o kompletní ekosystém alzaBoxů. Jejich primárním zaměřením jsou naši zákazníci a instalace nových alzaBoxů v CZ, SK a HU. Zároveň v jeho týmu mají na starost i technologický vývoj našich boxů, aby byly každým dnem blíže našim zákazníkům. Baterky ve volném čase primárně dobijí formou sportu nebo cestováním.Renata Kubizňáková

Renata v Alze pracuje od srpna 2020. Má ráda, jak se v Alze neustále všechno vyvíjí a reaguje na situaci kolem nás, vše se směřuje k ještě lepšímu zážitku našich zákazníků. S tím souvisí i alzaBoxy, které jsou čím dál oblíbenější a umisťují se na všech důležitých místech. Už nyní máme přes 2.500 AlzaBoxů v České republice, Slovensku a Maďarsku. V Alze má Renča na starosti vedení týmu Real Estate, který zajišťuje právě nové nájemní smlouvy na alzaBoxy, a zároveň řeší leasing logistických center Alzy. Nových alzaBoxů chceme i letos velké množství, takže stále rozšiřujeme i tým obchodníků. “Mohu slíbit, že se v Alze nikdy nenudíme a stále vyvíjíme i my jako zaměstnanci 🙂


Jaká místa jsou u nás aktuálně otevřena?

Budeme rádi, pokud mrknete na seznam volných pozic a vyberete si. A nebo se nám ozvěte, jen tak.

📌Z celého přehledu nabídek bychom vypíchli: