Lidé

Alza už dávno není firmou o 20 zaměstnancích. Dnes je nás více než 3000 a rádi bychom ti některé z nás představili.

Miroslav Kövary

Místopředseda představenstva

Míra se během osmi let vypracoval z manažera malé prodejny na ředitele dvou největších oddělení v Alze a nezpomaluje. Pokud chceš zažít opravdovou jízdu, rád Tě uvítá ve svém týmu.

Jakub Krejčíř

Místopředseda představenstva

Kuba začínal v Big4, pak pokračoval ve finančním plánování firmy kótované na NASDAQ, aby zakotvil v Alze. Baví ho přemýšlet nad byznysovými problémy a hledat vazby provozních a strategických rozhodnutí na výsledky firmy. V Alze je tato záliba jeho denní pracovní náplní.

Honza Deutsch

Strategic Business Advisory

Začínal jsem v Alze na HR oddělení, ze kterého jsem se po krátké době přesunul po bok předsedy představenstva. Zde jsem se jako business asistent staral o to, aby byly dokončeny všechny projekty a vedení mělo všechny podklady a volné ruce v rozhodování všeho důležitého napříč firmou. Aktuálně vedu celou kancelář, která se skládá z dvou menších týmů. Jeden se stará o chod našeho oddělení a druhý má na starosti různé globální projekty napříč celou firmou.

Sára Zajíčková

Teamleader CX

V Alze jsem od roku 2017, kdy jsem nastoupila jako operátor. Za dobu co jsem v Alze jsem se posunula na vedoucího oddělení stížností a dalších dvou malých oddělení. Během mé cesty se mi podařilo získat spoustu zkušeností a zdokonalovat své schopnosti.

Lenka Bartizalová

Ředitelka Call centra

V Alze jsem od září roku 2019 a s nadšením musím říci, že dynamika kterou Alza má, mě prostě nadchla. Baví mě tu rychlost, se kterou můžeme věci měnit, baví mne tu lidé, kteří jsou prima. A společně, jako jeden tým, děláme všechno pro to, abychom zákazníkům poskytli ty nejlepší, pětihvězdičkové služby. Hledáme další nadšence, tak neváhej a přidej se ke mě do týmu 😊

Lukáš Janeček

Ředitel reklamací

Na reklamačním oddělení pracuji jako Manažer reklamací. V Alze mě nejvíce baví různorodost práce. Každý den se setkám s novou výzvou, kterou rád přijímám. Spolu s mým týmem se snažím na jedné straně o maximální zákaznickou spokojenost a týmovou soudržnost na straně druhé. Ve volném čase se věnuji sportu – hraji fotbal a tenis. Musím říct, že jsem hodně soutěživý typ, který se nespokojí s prohrou a chce každý zápas vyhrát. Soutěživost sice není podmínka pro vstup do mého týmu – vítám ale aktivitu, nadšení a hlavně pozitivní myšlení :).

Klára Blažková

Marketing Director

Klára začala v Alze jako junior a díky své chuti neustále na sobě pracovat a učit se ukázala krásné kariérní možnosti u nás a je součástí vedení oddělení marketingu. Vede desítky lidí a řídi největší kampaně.

Juraj Matúšek

Division Director

Juraj se za čtyři roky v Alze vypracoval od Product Managera, přes Business Unit Managera až na pozici Division Director. Pod palcem má kategorie jako jsou mobilní telefony, nositelná elektroniky, televizory a další. Je detailista a potrpí si na preciznosti. Pokud právě netelefonuje nebo neřeší byznys, nejčastěji ho najdete ponořeného do článků různého charakteru.

David Petráš

Manažer reklamací

V Alze pracuji od roku 2018, z pozice reklamačního technika jsem se postupně vypracoval na zástupce teamleadera RMA, o rok později Supervizora RMA a nyní v Alze pracuji jako Manager Monetizace. Aktuálně vedu tým sedmdesáti zaměstnanců a mám na starost monetizační část reklamačního oddělení, kde s mým týmem hledáme nové majitele pro použité a vrácené zboží. V Alze mě baví různorodost práce, každý den řeším nové výzvy a příležitosti podílet se na zajímavých projektech.

Adam Forgáč

Manažer montáží PC

V roce 2017 jsem začal na řadové pozici technika montáže. Postupně jsem prošel pozicemi servisní technik a alza individualista. Nyní zastávám pozici Manažera montáží PC. Od svých techniků vyžaduji maximální profesionalitu v oboru a spolehlivost. Mám rád pohotovost a kromě své celoživotní “lásky” k počítačům nedám na svůj tým dopustit.

Jan Rajdl

Business Development Manager

Dává vizi a směr našim vlastním značkám a produktům. Jeho práce se tak neobejde bez kreativity, inovací a hlavně odvahy. Miluje cestování a přírodu. Když zrovna nepřemýšlí, jak něco ještě vylepšit, rád se projede po trailu na kole.

Ondřej Šimek

Business Development Manager

Ondra má za sebou skoro deset let zkušeností s privátními značkami. U nás buduje vlastní značku pro malé domácí spotřebiče a domácí potřeby. Rád cestuje, sportuje a nebo poslouchá gramofonové desky.

Jan Pípal

Head of Marketplace

Honza má v Alze na starosti tým Marketplace, který se stará o zapojování nových dodavatelů do partnerského prodeje. Baví ho IT a sport, a to jak aktivně, tak pasivně. Do svého týmu hledá posilu se zájmem o svět marketplace, která mu pomůže rozvíjet Alza Marketplace.

František Nadymáček

ApF Division Director

Po letech ve státní správě, kde jsem řídil akvizice strategických projektů, lítal po světě, byl členem dozorčích rad státních podniků, jsem našel štěstí Alze. Za rok jsem z ní udělal největšího e-tail dodavatele do státní správy a školství. Baví mě rozvoj týmu a věřím, že další rok zas posuneme laťku B2B výš.