Lidé

Alza už dávno není firmou o 20 zaměstnancích. Dnes je nás více než 3000 a rádi bychom ti některé z nás představili.

Miroslav Kövary

Místopředseda představenstva

Míra se během osmi let vypracoval z manažera malé prodejny na ředitele dvou největších oddělení v Alze a nezpomaluje. Pokud chceš zažít opravdovou jízdu, rád Tě uvítá ve svém týmu.

Jakub Krejčíř

Místopředseda představenstva

Kuba začínal v Big4, pak pokračoval ve finančním plánování firmy kótované na NASDAQ, aby zakotvil v Alze. Baví ho přemýšlet nad byznysovými problémy a hledat vazby provozních a strategických rozhodnutí na výsledky firmy. V Alze je tato záliba jeho denní pracovní náplní.

Honza Deutsch

Strategic Business Advisory

Začínal jsem v Alze na HR oddělení, ze kterého jsem se po krátké době přesunul po bok předsedy představenstva. Zde jsem se jako business asistent staral o to, aby byly dokončeny všechny projekty a vedení mělo všechny podklady a volné ruce v rozhodování všeho důležitého napříč firmou. Aktuálně vedu celou kancelář, která se skládá z dvou menších týmů. Jeden se stará o chod našeho oddělení a druhý má na starosti různé globální projekty napříč celou firmou.

Sára Zajíčková

Teamleader CX

V Alze jsem od roku 2017, kdy jsem nastoupila jako operátor. Za dobu co jsem v Alze jsem se posunula na vedoucího oddělení stížností a dalších dvou malých oddělení. Během mé cesty se mi podařilo získat spoustu zkušeností a zdokonalovat své schopnosti.

Lenka Bartizalová

Ředitelka Call centra

V Alze jsem od září roku 2019 a s nadšením musím říci, že dynamika kterou Alza má, mě prostě nadchla. Baví mě tu rychlost, se kterou můžeme věci měnit, baví mne tu lidé, kteří jsou prima. A společně, jako jeden tým, děláme všechno pro to, abychom zákazníkům poskytli ty nejlepší, pětihvězdičkové služby. Hledáme další nadšence, tak neváhej a přidej se ke mě do týmu 😊

Lukáš Janeček

Ředitel reklamací

Na reklamačním oddělení pracuji jako Manažer reklamací. V Alze mě nejvíce baví různorodost práce. Každý den se setkám s novou výzvou, kterou rád přijímám. Spolu s mým týmem se snažím na jedné straně o maximální zákaznickou spokojenost a týmovou soudržnost na straně druhé. Ve volném čase se věnuji sportu – hraji fotbal a tenis. Musím říct, že jsem hodně soutěživý typ, který se nespokojí s prohrou a chce každý zápas vyhrát. Soutěživost sice není podmínka pro vstup do mého týmu – vítám ale aktivitu, nadšení a hlavně pozitivní myšlení :).

Klára Blažková

Marketing Director

Klára začala v Alze jako junior a díky své chuti neustále na sobě pracovat a učit se ukázala krásné kariérní možnosti u nás a je součástí vedení oddělení marketingu. Vede desítky lidí a řídi největší kampaně.

Juraj Matúšek

Division Director

Juraj se za čtyři roky v Alze vypracoval od Product Managera, přes Business Unit Managera až na pozici Division Director. Pod palcem má kategorie jako jsou mobilní telefony, nositelná elektroniky, televizory a další. Je detailista a potrpí si na preciznosti. Pokud právě netelefonuje nebo neřeší byznys, nejčastěji ho najdete ponořeného do článků různého charakteru.

David Petráš

Manažer reklamací

V Alze pracuji od roku 2018, z pozice reklamačního technika jsem se postupně vypracoval na zástupce teamleadera RMA, o rok později Supervizora RMA a nyní v Alze pracuji jako Manager Monetizace. Aktuálně vedu tým sedmdesáti zaměstnanců a mám na starost monetizační část reklamačního oddělení, kde s mým týmem hledáme nové majitele pro použité a vrácené zboží. V Alze mě baví různorodost práce, každý den řeším nové výzvy a příležitosti podílet se na zajímavých projektech.

Adam Forgáč

Manažer montáží PC

V roce 2017 jsem začal na řadové pozici technika montáže. Postupně jsem prošel pozicemi servisní technik a alza individualista. Nyní zastávám pozici Manažera montáží PC. Od svých techniků vyžaduji maximální profesionalitu v oboru a spolehlivost. Mám rád pohotovost a kromě své celoživotní “lásky” k počítačům nedám na svůj tým dopustit.

Jan Rajdl

Business Development Manager

Dává vizi a směr našim vlastním značkám a produktům. Jeho práce se tak neobejde bez kreativity, inovací a hlavně odvahy. Miluje cestování a přírodu. Když zrovna nepřemýšlí, jak něco ještě vylepšit, rád se projede po trailu na kole.

Ondřej Šimek

Business Development Manager

Ondra má za sebou skoro deset let zkušeností s privátními značkami. U nás buduje vlastní značku pro malé domácí spotřebiče a domácí potřeby. Rád cestuje, sportuje a nebo poslouchá gramofonové desky.