Marketplace

Propojujeme svět e-commerce. Jsme v úzkém spojení s dodavateli a neustále rozšiřujeme nabídku na Alza.cz.

Business Unit Assistant

Je administrativní podpora celého týmu Marketplace. Komunikuje s dodavateli a dopravci, vyřizuje zvídavé dotazy zákazníků. Prostě dělá administrativu, která je vidět.

Procesní specialista

Má na starost především napojování dodavatelů do našeho interního systému. Zároveň řeší rozvoj systému a komunikuje často s našim logistickým a IT oddělením.

Business Development Manager

Domlouvá nové dodavatele pro Alzu v rámci programu Marketplace a zařizuje se svým týmem napojení těchto dodavatelů na systémy Alzy.

Volná pracovní místa v projektu Marketplace

Tohle jsme my

Propojujeme svět e-commerce.

Jan Pípal

Business Development Manager

Honza má v Alze na starosti tým Marketplace, který se stará o zapojování nových dodavatelů do partnerského prodeje. Baví ho IT a sport, a to jak aktivně, tak pasivně. Do svého týmu hledá posilu se zájmem o svět marketplace, která mu pomůže rozvíjet Alza Marketplace.

Andrea Hořejšová

Procesní specialista

Andrea provází nové dodavatele procesy nutnými pro správné fungování marketplace. Propadla silniční cyklistice a tak většinu volného času tráví na kole.

Edita Svitáková

Procesní specialista junior

Edita se stará a zapojování nových dodavatelů a podílí se na projektech pro rozvoj Marketplace. Ráda si jde zaběhat nebo na kolo, ale kompenzuje to poctivým kavárenským povalečstvím.

Proč s námi pracovat?


Naše práce je nám zábavou.

Chceme se stát největší nákupní platformou. Naším hlavním úkolem je komunikace s dodavateli, jejich zapojení a následné testování v našem systém.

Snažíme se neustále rozšiřovat náš business.