Alza Trade

Propojujeme svět e-commerce. Jsme v úzkém spojení s dodavateli a neustále rozšiřujeme nabídku na Alza.cz.

Business Unit Assistant

Je administrativní podpora celého týmu Alza Trade. Komunikuje s dodavateli a dopravci, vyřizuje zvídavé dotazy zákazníků. Prostě dělá administrativu, která je vidět.

Procesní specialista

Má na starost především napojování dodavatelů do našeho interního systému. Zároveň řeší rozvoj systému a komunikuje často s našim logistickým a IT oddělením.

Business Development Manager

Domlouvá nové dodavatele pro Alzu v rámci programu Alza Trade a zařizuje se svým týmem napojení těchto dodavatelů na systémy Alzy.

Volná pracovní místa v projektu Alza Trade

Tohle jsme my

Propojujeme svět e-commerce.

Jan Pípal

Head of Alza Trade

Honza má v Alze na starosti tým Alza Trade, který se stará o zapojování nových dodavatelů do partnerského prodeje. Baví ho IT a sport, a to jak aktivně, tak pasivně. Do svého týmu hledá posilu se zájmem o svět ecommerce, která mu pomůže rozvíjet Alza Trade.

Andrea Hořejšová

Process Specialist – Teamleader

Andrea provází nové dodavatele procesy nutnými pro správné fungování Alza Trade. Propadla silniční cyklistice a tak většinu volného času tráví na kole.

Martin Koucký

Process Specialist

Martin se stará a zapojování nových dodavatelů a podílí se na projektech pro rozvoj Alza Trade.

Proč s námi pracovat?


Naše práce je nám zábavou.

Chceme se stát největší nákupní platformou. Naším hlavním úkolem je komunikace s dodavateli, jejich zapojení a následné testování v našem systém.

Snažíme se neustále rozšiřovat náš business.