Trainee programy

Zapoj se do našeho TRAINEE PROGRAMu a utvářej budoucnost Alzy. Naše centrála se nachází v srdci Prahy. Nabízíme Ti možnost podílet se na úspěšném e-commerce příběhu – s talenty jako jsi Ty máme možnost růst a Ty na oplátku získáš šanci učit se od skvělých kolegů.

Alza je lídrem na trhu s inspirativním posláním, vizí, hodnotami a ambiciózními cíli. Naši firemní kulturu stavíme na důvěře, odpovědnosti, neustálém osobním a kariérním rozvoji a vysoce výkonných týmech. Utváříme nejlepší zážitek milionům zákazníků v Evropě. Pojď se s námi učit, zažívat neustálou změnu, pečlivě naslouchat zákazníkům a hledat jednoduchá řešení s využitím inovací.

Trainee program nabízíme v oddělení Sales&Purchasing / Privátní značky

Během 6ti měsíčního trainee programu se seznámíš s očekáváním na pozici, týmu i cíli v oddělení. Od prvního dne budujeme kulturu na důvěře a samostatnosti, Tvůj buddy Tě provede intenzivní adaptací, Tvé rychlé učení s velkým množstvím interních školení Tě připraví na další úspěch. Toto je vstupní pozice, kde u nás začneš budovat svou kariéru. Podporujeme Tě, abychom Ti mohli svěřit časem Tvůj vlastní tým odborníků na e-commerce pro prodej / nákup / privátní značky.

Jak u nás Trainee program probíhá?

 • Začneme spoluprací na hlavní pracovní poměr v posledním ročník navazujícího studia u či po ukončení studia vysoké školy.
 • Hodně školení, reálný život, rozhodnutí, odpovědnost i volné ruce a spoustu nových zkušeností.
 • Přidělíme ti buddyho, zkušenějšího kolegu, který Ti pomůže v prvních dnech či týdnech.
 • Získáš široké porozumění světu e-commerce a to malinko v punkovém stylu.
 • Po úspěšné obhajobě programu se posuneš na juniorní pozici v dalším stupni kariérní mapy a rosteš dál.

Co ti pomůže v úspěchu?

 • Máš zájem o e-commerce a víš, že náš zákazník chodí trochu jinými dveřmi než v kamenné prodejně 🙂
 • Umíš využívat základy IT principů – je super, když máš kladný vztah k lidem, ale i k práci s daty, zvládneš v budoucnu základy SQL?
 • Máš obchodního ducha, nechybí ti zvídavost a učenlivost, víš, že úspěch nečeká na každého a máš zdravé odhodlání.
 • Nechybí Ti vytrvalost a zdolávání překážek je pro Tebe příjemná výzva.
 • Domluvíš se anglicky.
 • Nebojíš se vyjednávat, zvládneš si poradit i v situacích, kdy zapojíš selský rozum a logiku.

Co je pro nás důležité?

 • Táhne Tě to k jedničkám a nejlepším hráčům na trhu?
 • Baví Tě on-line s nadšením sleduješ inovace?

Co Ti můžeme nabídnout?

 • Obrovskou zkušenost a praxi, kterou nikde jinde nezískáš.
 • Transparentní pravidla i jednání narovinu.
 • Náročnou práci pro jednu z nejobdivovanějších firem ČR.
 • Možnost rychlého kariérního posunu
 • Tak do toho pojď s námi ! 💚

#WeAreAlza 💚

Pošli své CV, zkus výběrko a přidej se k nám!

Mezi naše tainees patří také …

Business Unit Manager HONZA, který si to „odšlapal“ od zdola (a nejen on!)

V dubnu 2017 jsem nastoupil do Trainee programu v oddělení Sales&Purchasing, přes pozice Junior Product Manager a posléze Product Manager jsem se v roce 2019 vypracoval na pozici Business Unit Manager.

Nyní řídím svůj tým, kde rád uvítám fanouška drobné elektroniky. Do svěřeného sortimentu jsem velmi zapálený, sleduji trendy i nové technologie a i v tomto mi Alza dává možnost růstu.

Jan Pípal

Head of Marketplace

V roce 2017 jsem absolvoval Trainee program v oddělení Sales&Purchasing a přes pozice Business Assistant, Product Manager a Business Development Manager jsem nyní na pozici Head of Marketplace. Mám na starosti tým Marketplace, který se stará o zapojování nových dodavatelů do partnerského prodeje. Baví mě IT a sport, a to jak aktivně, tak pasivně. Do svého týmu hledám posilu, která mi pomůže rozvíjet Alza Marketplace.

Denisa Návratová

Business Unit Manager

V segmentu Hračky působím od začátku mého působení v Alza.cz a z pozice Trainee Junior Product Manager jsem se vypracovala na pozici Business Unit Managera. Aktuálně tedy zastřešuji a vedu skvělý tým starající se o portfolio Hraček, do kterého hledáme další lidi s motivací a touhou učit se novým věcem. Kromě toho, se také starám o rozvoj našeho Marketplace a hledání nových příležitostí pro doplnění sortimentu a růstu. Mimo práci ráda vyrazím na hory, a to jak v létě, tak v zimě nebo si všemožně zasportuji, mou zálibou je také fotografování.

Tereza Seifertová

Business Unit Manager

Tereza je na pozici Business Unit Manager pro tým Velkých domácích spotřebičů. Do týmu hledá motivované lidi s chutí využít vysoký potenciál kategorie na trhu. Miluje cestování a ve volném čase ji často najdete s knížkou u dobré kávy.

Trainee programy

Z celého přehledu nabídek bychom vypíchli: