Specialist DCC – Brno

Prodejní síť

Tvoříme svět, ve kterém každý může prožít radost z nákupu myšlenkou a doručení teleportem.

Neustále vesmírně rosteme 🚀 a proto rozšiřujeme tým KONZULTANTŮ AKTIVNÍ LINKY v Brně. Nabídneme ti stabilní zaměstnání, protože ani v současné situaci své týmy nezužujeme, ale přesně naopak!

Voláme našim současným zákazníkům, kteří nás vždy rádi slyší. Protože kromě aktivního prodeje se staráme i o jejich objednávky. Takže jestli tě baví telefonovat, máš vztah k obchodu a chceš šéfa, který tě vždy podpoří, pak je to práce přímo pro tebe 🙂 Po zaučení a zkušební době se můžeme domluvit i na možnosti home office. 

Jak bude vypadat tvůj pracovní den?

 • Ráno si společně s kolegy projdeš pracovní plány na daný den.
 • Během dne si zavoláš přibližně se 40 zákazníky, kteří u nás nakupují a prodáš jim naše nejoblíbenější služby, mezi které patří například prodloužená záruka, nebo pojištění zakoupeného zboží.
 • Zároveň objednávky ověříš a odpovíš zákazníkům na jejich případné další dotazy.
 • Za to všechno si odneseš zaslouženou výplatu, kterou si ovlivníš svým výkonem
 • ❗ K TOMU TI DO ZAČÁTKU PŘIDÁME NAVÍC 20 000 KČ, JAKO NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK* 💰
 • Pracovat budeš od pondělí do pátku a rádi se s tebou domluvíme tak, aby ti pracovní doba co nejvíce vyhovovala. Zároveň si můžeš vybrat mezi zkráceným úvazkem (6 hodin denně) nebo úvazkem plným (8 hodin denně). 
 • V začátcích tě v tom nenecháme, ale nejdříve ti vše ukážeme a naučíme. A během prvních týdnů ti bude k dispozici tvůj buddy, který ti se vším pomůže.
 • Během zkušební doby si projdeš uceleným adaptačním plánem a certifikačními testy, a za jejich úspěšné splnění tě finančně odměníme.
 • A budeš součástí menšího týmu 8 lidí s přátelskou atmosférou. 😊

*Platí v případě úspěšného absolvování zkušební doby a dosažení 200 000 Kč na marži v průběhu prvních 3 měsíců.

Co od tebe potřebujeme?

 • Nebojíš se zvednout telefon a povídat si se zákazníky.
 • Máš rád/a lidi a baví tě s nimi komunikovat.
 • Prodej je pro tebe zábava.
 • Jdeš si za svým – nové příležitosti jsou pro tebe výzvou.
 • Zvládneš pracovat samostatně, ale zároveň oceníš zázemí sehraného týmu.

A co ti za tvou práci nabídneme?

Pokud stále váháš proč k nám, podívej se jaké benefity jako zaměstnavatel nabízíme – je jich opravdu hodně.

Jak u nás probíhá výběrové řízení?

 

S kým se během výběrového řízení potkáš?

Pavla Krejsová

Starám se o to, abychom na všech moravských prodejnách měli dostatek spokojených kolegů. A když nám pošleš svůj životopis, tak to budu já, kdo se ti první ozve a provede tě celým výběrkem. Těšíme se na tebe!

Jiří Jilma

V Alza.cz pracuji od roku 2017 kdy jsem nastoupil na pozici Konzultanta prodeje. Aktuálně jsem na pozici manažera regionální centrály v Brně, kde mám na starosti oddělení reklamací, call centra, skladu a prodejny. Obecně u kolegů stávajících i budoucích hledám hlavně otevřenou mysl, lidskost, a empatii. Mimo práci jsem docela obyčejný smrtelník trávící čas s rodinou, v kině, nebo u herní konzole. #PS5

Jakub Žižka

Moje etapa začíná od roku 2018, nikdy by mě nenapadlo, že budu patřit mezi nejlepší obchodníky Alzy. Mám obrovskou chuť se posouvat dál, vzdělávat se, a to mě posunulo až na pozici, kde mám možnost vytvářet nejlepší obchodníky právě z ostatních. Za tu dobu vím, co a jak funguje a umím to aplikovat. Jsem velice empatický a vždy mi záleží na tom, aby všichni do práce chodili rádi, jelikož to odvádí dobrou práci!

Odpovědět
Odpovědět
Místo výkonu práce
Štítky