Služby & Montáže PC

Jsme tým srdcařů, který pro své “Alzí zákazníky” přináší inovativní služby s nadstandartní kvalitou plnění. 

Co máme na starosti?

Je toho více, tak představíme alespoň naše hlavní produkty.

Finanční služby

Finanční služby přinášejí zákazníkům větší pohodlí při nakupování a jistotu, že si zakoupený produkt od nás užijí déle bezstarostně, což není v dnešní době málo. Tým zastřešuje všechny naše úvěrové produkty a doplňková pojištění zboží. Hlavním úkolem týmu je pak zajistit správné fungování těchto produktů a i přicházet s inovacemi, které tyto produkty vylepší a udělají zákazníkům nákup u Alzy ještě více pohodlným.

Sestavování PC

Protože jsme oddělení Montáží PC, tak samozřejmě stavíme počítače. A ne ledajaké! Od kancelářské kalkulačky až po monstrózní designové herní dělo. Nic z toho pro nás není problém sestavit a zprovoznit. Pro naše zákazníky skládáme počítače na míru ve dvou různých službách. A zároveň nám projde rukama vše, co nese hrdou značku Alza PC.

AlzaNeo pronájem

Služba AlzaNEO pronájem je
na trhu unikátní, mění zvyklosti českých zákazníků a raketově roste. Dáváme našim zákazníkům možnost pronajmout si nejnovější notebooky, mobilní telefony, počítače apod. za naprosté minimum. Bez starostí, vysokých vstupních nákladů a s maximalizací užitku.

Realizace služeb pro naše zákazníky

Poskytujeme službu nalepení ochranných prvků na všechny modely mobilních telefonů, tabletů či chytrých hodinek a mnoho dalšího. Je potřeba nastavit mobilní telefon, tablet nebo třeba počítač od profesionálů? I to vše je naší prací. Stačí si vybrat, zda raději instalaci před dodáním, nebo vzdáleně až ve chvíli, kdy máte produkt doma.

Volná pracovní místa v oddělení: Služby & Montáže PC

Rolí na Služby & Montáže PC je nespočet, budeme rádi, pokud mrknete na seznam volných pozic a vyberete si. A nebo se nám ozvěte, jen tak.

Z celého přehledu nabídek bychom vypíchli:


Tohle jsme my!

Všichni se sem nevejdeme, tak ti představíme alespoň některé z nás.


Petra Janovská

Director of Aftersale Services

Od roku 2019 jsem prošla zajímavou Alzí cestou. Na začátku jsem vedla tým montáží, což byla výzva sama o sobě. Postupně jsem se posunula do role produktového manažera poprodejních služeb a nyní, jako Director of Aftersale Services, se plně věnuji finančním, provozním a dopravním službám.

Pro mě je to výzva, která mě naplňuje. Baví mě vymýšlet a zkoušet nové věci, zlepšovat současné služby a jejich procesy a hledat způsoby, jak vylepšit zákaznickou spokojenost. Mým hlavním úkolem je plnit obchodní cíle s nejlepšími službami na trhu.

Do týmu hledám parťáky s pozitivním myšlením, obchodním duchem a zaměřením na zákazníka, kteří rádi přijímají nové výzvy. Společně můžeme dosáhnout výborných výsledků a posunout služby na další úroveň.

Ve svém volném čase se věnuji aktivitám pro zdravé tělo i ducha. Mám ráda běh a jízdu na kole nebo relaxuji s dobrou knížkou.

Adam Forgáč

Manažer Alza PC

V roce 2017 jsem začal na řadové pozici technika montáže. Postupně jsem prošel pozicemi servisní technik a alza individualista. Nyní zastávám pozici Manažera montáží Alza PC. Od svých techniků vyžaduji maximální profesionalitu v oboru a spolehlivost. Mám rád pohotovost a kromě své celoživotní “lásky” k počítačům nedám na svůj tým dopustit.

Peter Dzvoník

Grafik UV tisk – senior

V Alze působím od roku 2016, kdy jsem začínal jako Technik montáže PC. Postupně jsem se časem kariérně posouval přes Instalačního technika, Administrátora oddělení Prvního Spuštění, Zástupce Teamleadra až na svoji aktuální pozici Grafik UV tisk – senior. Přes polepy na GameBoxy až po ochranné fólie – to vše mám na starosti. Velkoformátová tiskárna a plotter jsou pojmy, které mi nejsou cizí. Jsem rád, že mi Alza dala možnost se posunout na kreativní pozici, která mi opravdu sedne.

Jan Kukla

Teamleader prvního spuštění

Do Alzy jsem naskočil v září 2020, mojí první práce na plný úvazek. Za tu dobu jsem si plnohodnotně prošel pozicí technika na oddělení, specialisty na online služby a seniora. K dnešnímu dni zastávám pozici Teamleadera na stále stejném oddělení: První spuštění, kde se soustředíme na realizaci služeb pro zákazníky. Na práci mě nejvíc baví můj tým, progresivní prostředí a možnost rozvoje. Mezi mé záliby patří auta a poznávání zajímavých míst nejen v ČR, ale i různě po světě.

Miroslav Šulo

Technik montáže senior

Do Alzy jsem nastoupil v roce 2019 a to na pozici Montážní technik. Skladba PC patří mezi mé celoživotní koníčky, tak by se dalo říci, že se jedná o mou vysněnou práci. Máme zde možnost se v práci nejen zdokonalit, ale také se naučit zcela nové věci a dostanou se nám do ruky komponenty, takříkajíc ihned po představení. V posledním roce jsem se vypracoval na seniorního technika, kdy působím, jako support napříč celým oddělením. Ve volném čase se věnuji hraní počítačových her a to hlavně MMORPG.

Tomáš Doležil

Senior Product Manager

Do Alzy jsem nastoupil v červnu 2023 na pozici Produktového manažera finančních služeb. Mým hlavním úkolem je pečovat o naše produkty pojištění, splátek a úvěrů tak, aby byly pro zákazníky jednoduché, přístupné, atraktivní a podporovaly nákupy na Alze. Nepředstavuj si, že finanční služby jsou nuda. Každý den se něco děje – hledáme způsoby, jak naše služby ještě více urychlit, odstraňujeme „slabá místa“, vymýšlíme produktové inovace od těch drobných až po ta velká, mnohdy navíc s externími partnery. Alza je pro mě místem, kde se rodí nápady a kde je pak společně s kolegy uvádíme do života.

Petr Anděl

Sales Manager for Financial Services

V Alze působím od začátku roku 2020, kdy jsem začínal na pozici Konzultanta prodeje. Po nějaké době jsem se kariérně posunul na svoji aktuální pozici Sales Manager pro finanční služby. Můj denní chléb je edukace našich zaměstnanců v rámci znalostí benefitů a možnosti využití námi nabízených služeb. Ve svém volném čase rád cestuji a nebo vařím.

Jan Novák

Team Leader for NEO Rental B2B Individual

V Alze mám na starost oddělení pronájmu. Hledám k sobě do týmu někoho, kdo bude mít obchodního ducha, správnou energii a nebude mu cizí ani administrativa. Ve volném čase mě baví objevování nových technologií, poslouchání hudby a tou největší vášní je pro mě sport.

Marek Horáček

Team leader for NEO Rental

Vyžívám se v nesplnitelných pracovních výzvách a rád bych do svého týmu někoho, kdo je pro objevování nového stejně zapálený jako já. Když mám chvilku pro sebe, přečtu si sci-fi knížku nebo zkoumám nové počítačové technologie. Energii na to beru ve fitku, které mi dobíjí baterky.


Proč u nás pracovat?


Realizujeme služby pro naše zákazníky,
které zjednoduší práci s novou technikou.

Zajišťujeme, aby naše produkty zůstaly
co nejdéle v perfektním stavu.

Pracujeme s nejnovějším hardwarem na trhu.
Někdy i před uvedením do prodeje!

Vymýšlíme nové koncepty PC sestav
a podílíme se na jejich konfiguraci.

Sestavujeme individuální PC sestavy na míru.

Hledáme to nejlepší řešení pro naše zákazníky.


Příběh Petra Vodrážky

Do Alzy jsem nastoupil v roce 2014 jako brigádník na Reklamační oddělení.

Postupem času jsem si prošel pozice jako reklamační technik nebo předák, až jsem se dopracoval na Teamleadera oddělení. V roce 2019 jsem chtěl zkusit štěstí jinde a Alzu opustil.

Po více než roce v jiném zaměstnání jsem si uvědomil, že v Alze je mé pravé místo a dostal jsem příležitost se vrátit, jako Manažer prvního spuštění trainee. Na této pozici jsem si prošel celou řadou školení s těmi nejlepšími lektory a naučil se, jak vést nejen řadové zaměstnance, ale i liniové manažery.

Nyní působím jako Produktový manažer poprodejních služeb a mám na starosti zajištění realizace služeb “Ochrana displeje”, “První spuštění”, “Dárkové balení”, “Vlastní polep”, “Okamžitá výměna”, “Vrácení do 60 dnů” nebo “Online instalace”. Tyto služby nadále rozšiřuji a optimalizuji ke spokojenosti všech našich zákazníků. V mém týmu ocením kreativní jedince, kteří se nezaleknou jakékoliv výzvy a do práce jdou se 100% nasazením.

Na Alze oceňuji možnost karierního růstu, velice přátelský kolektiv a obrovské množství profesního, ale i osobního rozvoje.

Ve volném čase rád zajdu s přáteli na pivo, podnikám výlety na zajímává místa nebo relaxuji u kvalitní seriálové tvorby.