O Alze

Definujeme se jako E-commerce společnost. Kombinujeme business a technologie tak, že využíváme IT principy jako katalyzátor businessu. V naší velikosti a komplexitě je nedílnou součástí i kvalitní management.


fotografie Alza.cz tehdy vs. nyní


Kdo jsme

Alza vznikla na vysokoškolské koleji, kde jeden student začal sestavovat počítače nejprve pro své kamarády, poté na zakázku (fun fact: zpočátku bylo v ceně doručení tramvají). Dnes už je to více než dvacet let, ovšem mentalitu start-upu si držíme pořád. Alza je výjimečné prostředí plné chytrých kreativců.


Kde se u nás v ČR pracuje

Kanceláře

Praha, Ostrava

Centrálu máme v Holešovicích v budově Jankovcova 53.
V našich kancelářích najdete živé stromy, posilovnu, saunu, boulderovou stěnu, herní koutek, stolní fotbálek, šipky, kavárnu s vynikající kávou a dvě akvária, kde se dokonce narodily nové rybky. Menší kanceláře máme také v Ostravě.

  • Kanceláře Praha:
    U Pergamenky 1522/2, Praha – Holešovice, 170 00
  • Kanceláře Ostrava:
    Prokešovo nám. 2020/6, Moravská Ostrava, 702 00

Logistická centra

Chrášťany, Úžice

Provoz logistiky je v ČR rozdělen hlavně do 2 logistických center v Chrášťanech a v Úžicích.
Další zajímavosti a informace o tom, kde se jednotlivé sklady nacházejí naleznete na našem přehledu skladů.


Prodejny a showroom

V současnosti máme celkem pět regionálních center v Praze Holešovicích, Hájích, Horních Počernicích, dále pak v Plzni, Ostravě. K tomu více než 50 prodejen a stále otevíráme další. Poslední pobočku jsme otevřeli ve Vídni, tudíž už jsme fyzicky ve čtyřech zemích Evropy, a to je teprve začátek!