Novinky

Naše kanceláře

Během pandemie Covidu u nás v holešovických kancelářích vyrostli nové unikátní prostory ve druhém patře. Na jednom patře najdete 27 zasedaček, které nejsou jen tak ledajaké – na meetingy pořádáme například v kině nebo ve starém trucu.

Za ztvárněním projektu Alza kanceláří stojí náš ředitel expanze a facility Jan Moudřík, který již před 9 lety zařizoval se svým týmem 4. patro budovy. To se táhne v duchu trendů ze Silicon Valley a nabízí možnosti volnočasového vyžití. Naleznete zde posilovnu, lezeckou stěnu, ping-pong, saunu, solnou jeskyni či masážní místnost. Je to takové malé městečko, kam by se mohli zaměstnanci z fleku nastěhovat. Nechybí nám tu ani služební byt, kdyby se Vám po práci náhodou nechtělo domů.

Nové druhé patro je od toho čtvrtého odlišné. Prostor je plný zeleně, působí vzdušně a otevřeně. Zasedačky jsou nejrůznějších velikostí a stylů, například ve stylu staré knihovny nebo zenové oázy.

Během pandemie, kdy byl přístup do kanceláří omezený a zaměstnanci zůstávali především na home office a zasedačky ani nebylo třeba zamlouvat. To se ovšem v poslední době výrazně změnilo a pokud si zasedačku občas zapomeneme booknout, tak tu zmateně běháme a hledáme, kde je zrovna volno.

Všichni se ale nejradši scházíme na kavárně, která je srdcem kanceláří a dělají tu výborné kafe!