Novinky

Pravidelné kvartální schůzky v Alze

Na konci každého kvartálu HR organizuje schůzku pro businessové oddělení Alzy. Schůzka je vždy rozdělena na 2 části – formální a neformální část – zaměstnanci si tedy odnesou důležité informace pro jejich práci a zároveň se i pobaví s kolegy :), s kterými se díky home office nevídají tak často. Navíc část oddělení sedí v kancelářích v Ostravě a toto je fajn příležitost, kdy se potkat hromadně.

Pro HR to znamená naplánovat vše tak, aby akce proběhla hladce a naši zaměstnanci byli spokojení :). Najít prostor pro 200 osob, kde se mohou konat i teambuildingové aktivity, není úplně lehká disciplína, naštěstí víme, že zaměstnanci nejsou z cukru a většina z nich jsou sportovci, kteří chtějí vyhrávat.

Pro formální část jsme využili krásné prostory našich kanceláří, kde došlo k prezentaci výsledků za 1. kvartál a informace ohledně priorit a cílů na další měsíce. Nechybělo ani pravidelné sdílení “Best practice” od zástupce z oddělení.

Následovala neformální část, tentokrát jsme využili služeb Cryptomania a po Holešovicích plnili různé šifry a úkoly – počasí nám na konci března moc nepřálo, ale to nám vůbec nevadilo, hlavně se dostat na bednu! Samozřejmě se akce neobešla bez dobrého jídla a pití :).

Nakonec zbývalo jen zjistit feedback, ať víme, v čem se můžeme příště zlepšit a rovnou pomalu začít plánovat schůzku na další kvartál – tentokrát nás bude čekat beach volejbal. 🏐