Novinky

SKOK VŠE – Workshop a exkurze

V rámci spolupráce se studentským spolkem SKOK VŠE proběhl 13.4.2022 workshop a exkurze na Hallu v Alze. Studentky z Fakulty mezinárodních vztahů na VŠE měly možnost zjistit, jak se správně připravit na výběrové řízení, jak probíhá osobní pohovor nebo jak si vytvořit CV, které recruitery opravdu zaujme a dokáže jim pomoct nastartovat jejich pracovní kariéru.

Se studentskou organizací SKOK VŠE spolupracujeme také v rámci dalších akcí, jako je například Business Cocktail, kde mají studenti VŠE během neformálního setkání možnost seznámit se s úspěšnými českými manažery. Hlavním cílem projektu je propojení studentů s odborníky z praxe a networking. Setkání proběhlo 20.4.2022 a za Alzu se zúčastnil náš expert na datovou analýzu Radomír Vychodil, který se mimo jiné účastní i dalších forem spolupráce s Vysokou školou ekonomickou.

Jsme velice rádi, že máme možnost navazovat spolupráci s těmito nadanými a ambiciózními studenty a můžeme jim tak předávat znalosti a zkušenosti, které využijí ve svém budoucím pracovním životě.

Více informací o organizaci SKOK VŠE naleznete zde: Domů | SKOK (vse.cz)